Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy közeledjek egy vad...

Hogy közeledjek egy vad idegen lányhoz, akit meg szeretnék ismerni?

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne, hogy vannak olyan lányok a sulimba, akik nagyon tetszenek, szoktam látni őket nap mint nap, de semmit sem tudok róluk, közös ismerősünk sincs. Tudtok adni valami tippet, vagy akármit, hogy hogy lehet egy vad idegen lánnyal összeismerkedni? Személyes tapasztalatotokat is leírhatjátok!

2014. febr. 11. 15:40
 1/7 anonim válasza:
0%
oda mész oszt mondod neki hogy csá jó a cs*cs*d kő kóla??!!
2014. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen jellegű válaszokat inkább ne is írjatok, nem kell el vicceskedni a dolgot!
2014. febr. 11. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
véletlenül ütközzél össze velük :) egyszer egy pasi belémütközött hátulról, én meg riadtam ránéztem, majd bocsánatot kért, és elkezdett velem cseverészni, hogy úgy rohan reggelente mindig az ember bla bla... erre utólag bevallotta, hogy véletlenül direkt jött nekem
2014. febr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez nem is rossz ötlet! :D
2014. febr. 11. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:
de ha hasraestem volna kapott volna egy taslit :D
2014. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
menj oda és fogd meg a seggét,és csurgasd a nyáladat,aztán rázad rá.
2014. febr. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A testbeszéddel is lehet üzenni, nem csak szavakkal. Magyarul,szemezz, flörtölj vele. Aztán, ha nem egyirányú a dolog, menj oda hozzá, vagy, ahogy az előző válaszadó tanácsolta ütközz bele véletlenül.
2014. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!