Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek létezik még...

Xma kérdése:

Szerintetek létezik még olyan, hogy jó ember?

Figyelt kérdés
Amint ti is láttátok nagyon sok ember van aki irigy,önző és jobban érdekli a pénz a hatolom mint más emberek általánosságban. Szerintetek létezik jó ember és ha igen kérlek írjátok le mi számotokra a jó ember.

2014. febr. 13. 16:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
én kezdek "megromolni", köszönhetően a többi embernek...
2014. febr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Aki jó ember: ŐSZINTE. Persze nemn bunkón,de mindig. Persze nem azt értem ez alatt,h mondjuk megkérdezi egy nő pl h nagy a fenekem?mire a pasi igen. nagyobb volumenű dolgokban.
2014. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Hát én pl 160-as iq-val korszak alkotó terveket tervezgetek, amit szeretnék is megvalósítani, lényegük.: Ólcsó, Könnyen kivitelezhető nagy példányszámban előállítható házak, lakások.: Szegény, és nagycsaládos családoknak.


ui.:

(Azon szoktam álmodozni hogy ha megnyerném a lottó ötöst, 2milliárdból már tudnék 1000 családnak segíteni, úgy hogy közben havi 10milliós bevételhez jutnék, amiből további 5 családnak tudnék havonta új otthont varázsolni.) :3


Szóval, Nekem pl hasonló dolgokban viszonyul meg maga a kifejezés.

Persze, nem kell minden Jó embernek korszak változtató ötleteket, és cselekedeteket csinálnia, de.. Azért tegyen valamit ember társaiért, szolgálja a jót, a békességet, boldogságot, és ilyenek.. :)

2014. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem megérted, ha kételkedek. Nem kicsit.
2014. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Természetesen megértem :)

"Amint ti is láttátok nagyon sok ember van aki irigy,önző és jobban érdekli a pénz a hatolom mint más emberek általánosságban."",

Ez mindent elmond a mai ember felfogásáról, természetesen megértem..:D:D

2014. febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A terved technikai részében kételkedek, nem pedig a jószándékodban.


A 160-as IQ-ban is kételkedek, hogy őszinte legyek. Az íráskép, a fogalmazás (megviszonyul, azon álmodozom...) és az, hogy előbb jutott eszedbe, hogy a szándékaidat kérdőjelezem meg, nem pedig a technikai dolgokat, szintén nem 160-as IQ-ra vall.

2014. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés.

Mégis mi jogon döntjük el hogy valaki jobb a másiknál?

Talán az alapján hogy NEKEM mi szimpatikus.

ezáltal önzővé váltam ebből következik az hogy én is rossz lettem már ha elítélem az önzőséget.

fúúúú ezt a témát még lehetne jóval tovább spilázi.

2014. febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Attól függ, ki a jó ember? Az aki teljesen önzetlen, sose gondol magára, még a sarokban lévő pók érdekeit is a sajátja elé helyezi? Mert az ilyen szerintem szimplán tutyi-mutyi.

De ettől függetlenül még vannak jó emberek, csak mondjuk ki dönti el, hogy mi a jó?

2014. febr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Optimista vagyok.:D

Azt tudom hogy 4.-es koromban végeztek el velem egy iq tesztet és akkor 142 volt, és már akkor olyan dolgokat csináltam.. most rá így 22 évesen és teljesen más szinten, és az optimizmusommal.: Jelentem ki hogy 160..:D De persze az alap amit bizonyítani tudok az csak 142, de ugyebár akárhogy is nézzük akkor még csak 4.-es voltam.. :)


(az iq sok mindenben megnyilvánulhat, van aki rohadt jó matekból de minden másban meg sokkal rosszabb az átlagnál pl.. Én az építészetben, ami férfiágon öröklődik, és a feltalálásban ami egy új ág, nyilvánulok meg a legjobban, de otthonosan mozgok az emberi viselkedéstan, fejlődés és kutatásban is.)

((Szóval mielőtt ítélkeznél, nézz utána a dolgok jelentésének, aztán csak ugorj fejest a témába ilyesfajta kijelentésekkel, és észrevételekkel, amelyek nem biztos hogy stabil lábakon állnak..))

2014. márc. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Remélem nem baj, hogy egy régi kérdésre válaszolok. Én ismerek egy nagyon jó embert. Csak haverom volt, nem barátom, mégis átsegített egy nagyon nehéz időszakon, megakadályozta, hogy öngyilkos legyek. Azóta már jó barátom. Nem csak nekem segített hasonló módon; sok rossz dolog történt vele és nagyon okos. Ő az, akinek szívesen mond el az ember bármint. A jónak ő is örül, a rosszal együtt érez, és segít megoldani a problémát panaszkodás nélkül. Valamint szívesen ad, akkor is ha nem kéred, vagy neki is kell, vagy alig van. A tartozását, ha van - nehezen fogad el bármit - legyen egy szál cigaretta is, lelkiismeretesen visszaadja. Nem ítélkezik. Valamint ha kell hazudik, ha, kell brutálisan őszinte. Nem az a talpnyaló fajta.

Szerintem ő, egy jó ember. Szerintem ilyen jó ember.

2016. nov. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!