Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Régi ismerős, kapcsolat felvétel?

Sándorjános kérdése:

Régi ismerős, kapcsolat felvétel?

Figyelt kérdés

(19F) (16-17L)

Tegnap találkoztam egy lánnyal. Öcsém volt osztálytársa. Annyit tudtam róla tegnapig, hogy jófej, életvidám és egy településen lakunk (nagyon szépen mosolyog, ezt már korábban megfigyeltem, amikor a buszon beszélgetett barátnőjével). Egy busszal mentünk, mert mind ketten lekéstünk azt, amelyikre amúgy szállni akartunk (ekkor szóltam hozzá/szólt hozzám). A lényeg, hogy mind ketten tudtuk mi a helyzet és vidámra vettük. A suliig együtt buszoztunk és sétáltunk is egy picit. Legalább megismertük egymást és bebizonyosodott, hogy tényleg olyan, amilyennek gondoltam, valamint megismert engem. Szerintem jó benyomást tettem rá (ő is csak felületesen ismerhetett eddig).


- Szerintetek egy jó beszélgetés után már felvehetem vele a kapcsolatot interneten, vagy inkább a 2. (ami nem tudom mikor jön el...) után? Ő nem keresett fel, de a srácok dolga a kezdeményezés. Légyszi mihamarabb válaszoljatok, mert tudom, hogy nem tesz jót, ha elnyújtom a dolgokat (végsősoron barátnő kerestetik és őt el tudom képzelni erre a szerepre, csak jó lenne mihamarabb tisztáznom, mikortól kezdjem a nyomulást :D).



2014. febr. 1. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
meg nem kerted meg a kezet? :)
2014. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. Nem tudom, hogy értelmezzem a válaszod :D, hogy most sürgetsz a távkapcsolat felvételére, vagy azt figurázod ki, hogy mi fordult meg a fejemben vele kapcsolatban? Ha utóbbi, akkor itt van rá egy válasz:


Elnézést kérek, de szerintem érdemes előre tervezni (még ha a további lépések, például udvarlás előtt a komolyabb megismerkedésről is van szó)... nem minden lányt tudok elképzelni barátnőnek, akivel volt már jó beszélgetésem, de őt igen (talán mert róluk sose volt előleges misztikumom, feltételezésem). Ha nem tervezném előre, hogy nyomulni akarok-e vagy sem, akkor nyugodtam megnyomorodhatnék minden lány barátizónájában (így is eléggel jártam már úgy, hogy csak barátként tudtak rám nézni, mikor a következő lépcsőfokra akartam emelni a kapcsolatot lásd: randevú. Nem dumcsizó partnert keresek, hanem barátnőt, szerintem érted).

2014. febr. 1. 21:39
 3/4 Bartimues válasza:
Ismerősnek simán bejelölheted ha eddig nem volt meg a csaj ;) Hogy, rá írni érdemes-e azt nem tartom olyan érdemlegesnek hadd viruljon a feje, hogy lett még egy ismerőse ! ;) Na meg ahogy ki vettem az öcséd volt osztály társa esetleg a korosztályt is figyelni kéne :) mert ez is rengeteget számít fontos ! Interneten ne nyomulj ha rá írsz ! :D inkább csak kérdezősködj onnan ! :) a nyomulást meg tartogasd a való életre mint pl: kifigurázás, Viccelődés stb :) tetszik nekik ha egy kicsit piszkálva vannak persze ez nem azt jelenti, hogy hülyézzed le vaqy bármi ilyesmi !!! :DD
2014. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz kösz!
2014. febr. 2. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!