Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megéri abbahagyni?

Krisz.07 kérdése:

Megéri abbahagyni?

Figyelt kérdés
Mostanság elgondolkodtam hogy le kéne tenni minden káros dolgok (gondolok a cigire alkohol fogyasztásra fű-re) mert régebben sokat buliztam szinte minden hétvégén volt hogy 2 szer is és olyankor ittam is de manapság már nem igen ittam inkább csak cigiztem. Ks már egy hónapja nem csináltam semmit és azért elgongolkodtató hogy ugye így bulikban hogy mindenki részeg én meg nem iszok eléggé fura lehet így egy kicsit az ismerőseimtől is el tudok távolodni stb.... van aki azt mondja inkább még élvezzem az életem meg hogy fiatal vagyok de nem tudom biztos jó döntés volt hogy abbahagytam?

2014. febr. 25. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyit tudok neked mondani hogy a ciginek kb semmi értelme, piálni meg lehet néha, azért nem kell teljesen lemondani mindenről
2014. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó azt elfelejtettem oda írni hogy ugye elkezdtem edzeni is és az is rá tette ugye ha iszok nem igen növekszik az izom akkor semmi értelme nincs az edzésnek
2014. febr. 25. 21:25
 3/6 anonim válasza:

szerintem jól tetted, hogy abbahagytad.

úgy is élvezheted a fiatalkorod, hogy nem csapod szét magad.

18 vagyok, sosem drogoztam, nem is akarok, inni alig iszok, nem dohányzok.

nem érzem szükségét

úgy gondolom, így, hogy nem tompítom semmivel a megfigyelőképességem, több minden tárul fel előttem.

én így gondolom.

de nem csak ezért vagyok ilyen.

egyszer vagy fiatal tény. csak egyszer kell elcseszni

szerintem jól döntöttél.

2014. febr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 cli_hlt ***** válasza:

A dohányzás rettentően egészségkárosító, így nagyon jól tetted, hogy abbahagytad.


Az alkohol KIS mennyiségben nem vészes, sőt, bizonyos formában egyenesen egészséges, de sajnos a partikultúra nem ezt a fogyasztási mennyiséget részesíti előnyben :)


A fűfogyasztás ilyen szabályozási környezetben elég kockázatos, mert elvisz érte a rendőr, így tulajdonképpen ez is helyes stratégiai döntésnek mondható :)

2014. márc. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, jól döntöttél. Csak tarts is ki az elhatározásod mellett.
2014. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hétvégi bulikban ha megiszol pár piát közben cigizel vagy szívsz(mindenből mértékkel),akkor nem igazán lesz bajod tőle.

És így nem fogsz eltávolodni az ismerőseidtől se :)

2014. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!