Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúk miért csak a műnőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért csak a műnőket veszik emberszámba?

Figyelt kérdés
17/l vagyok és azt tapasztaltam nem csak a saját esetemben h meg sem nézik azokat akik nem olyanok h van rajtuk egy kiló vakolat meg macás ruhák meg a hajuk mindig rendben van.Pedig sok ilyen p.i.cs.á.s csajtól természetesen jobban nézek ki rájuk úgy nem lehet rájuk nézni se még is sokak szerint ez a "nőies" és aki nem ilyen azt nem értékelik.Miért kell egy lánynak már tini korától m.ű.p.i.n.á.nak lennie ahoz h észrevegyék?Mert nekem nem fekszik és soha nem is leszek ilyen nem ilyen a stílusom.Aki természetes meg egy kicsit fiatalabbnak nézki a korától meg nem a "jajj szétment a hajam" tipus azt lenézik.Hiába mondják h nem ígyvan. Még a nem olyan jól kinéző fiúknak is akkora pofájuk meg jobbnak hiszik magukat mint egy egyébként csinos csak korától kicsit fiatalabbnak kinéző természetes csaj.Nem látnak át a női praktikákon utána meg sírnak h nincs barátnőjük de nem mernek olyan csajt megkörnyékezni aki kicsit más és nem csinál magából m.ű.p.i.n.á.t.Már azt is megkaptam egy idióta hájas mamakedvence fiúosztálytársamtól egyszer h "nem vagyok nő"mert nem vagyok ilyen és jobban futok mint ő sőt több fekvőt is csinálok mert a hájas testével ő kb:kinyom 5-öt ezért én nem vagyok nőies.Az egyik p.i.cs.a.az osztályomból meg vele értett egyet.Egyébként kiközösített is vagyok.Miért mindenkinek ultragyenge m.ű.p.i.n.á.n.a.k kell lennie nehogy megsértse szegény fiúk önbecsülését?Mert egy fíúra nálunk mindig azt mondják h férfuas akkor is ha puhány "mert férfias egy kis pocak" ha izmos akkor meg azért és már totál el van velük szállva a ló.De én nem vagyok nőies mert tiniként úgy gondolom h vannak fontosabb dolgok is attól h h nézek ki meg nem kelek egy órával előbb egy kiló vakolatot kenni magamra meg a hajam "megcsinálni".
2011. jan. 30. 13:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Eygetértek veled. Téged klónozni kéne, mert kevés ilyen csaj van!
2011. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

nekem egyáltalán nem jönnek be a műnők

csak az számít hogy nőies legyen és természetesen szép

2011. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te egy elég szimpatikus nő lehetsz! Nekem is hasonló nézeteim vannak
2011. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy te milyen körökben mozogsz, de az biztos, hogy rossz emberekkel vagy körülvéve.

Én sosem voltam az a mű-pi-na, ahogy mondtad..inkább a természetes vonalat képviselem, és ez a férfiaknak - ahogy észrevettem - jobban tetszik. Soha nem volt olyan időszak az életemben, hogy ne lett volna legalább 2 pasi, aki akart volna tőlem komolyabbat..és a legtöbb azzal érvelt, hogy olyan természetes vagyok, és ez nagyon jó. Szóval a körülötted lévő emberekkel van a baj, és nem veled. Még csak 18 éves vagy..gondolom a legtöbb idődet ilyen fiatalokkal töltöd. Én már nem vagyok ilyen fiatal, de sokat olvasok arról itt is, hogy az ilyen fiataloknál leginkább a külső dominál...ami számomra elképesztő.

22

2011. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

nekem se jonnek be a munok.

a legtobbnek annyi esze van mint egy doglott hintalonak.

2011. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint abban az osztályban ez a trend. Én veled értek egyet.
2011. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
és a nőies az meg gondolom azt jelenti h mindig van rajta smink ha minimális is meg nem mer kimozduli se ha sz@r a haja.Unom már az adj magadra szövegeket miért kell ilyen f@szom hiúnak lenni a mai világba?Ha néha szét megy a hajam meg nem úgy nézek ki akkora nagy baj?Tesi után szét megy a hajad meg kicsit szarul nézel ki és mindenki nyávog miatta mint a sz@r.Vagy nem vagy reggel formában akkor már csúnya vagy és azért mondják ráadásul fiúk is h adj magadra.OMG.Én nem vagyok ekkora hiú p.i.n.a.Nem fogok mindig ilyenekkel foglalkozni és nem zavar ha néha kicsit széjjelvagyok ez miért akkora nagy baj?Az egy dolog ha vki mindig elhanyagolja magát de ha vki néha kicsit rosszabb formába van mégse zavarja az már nem is "nőies"?Ezek szerint a nőiesség=beteges hiúság.Engem ez idegesít.
2011. jan. 30. 13:28
 8/35 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert valódi nők már nem nagyon vannak, maximum olyanok akik azt hiszik magukról.


Tudod, ha nincsen ló, akkor jó a szamár is...

2011. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
13:16-os vagyok. Rám mindig azt mondják, hogy természetesen vagyok nőies. Szóval a nőiesség nem abból adódik, hogy egy kiló vakolatot kensz magadra és a ruhatárad egyenlő az éppen adott trendekkel. Én nem sűrűn sminkelem magam, ha igen, akkor is csak szolidan. A hajam göndör, nem nagyon kell vele foglalkoznom. Azt veszem föl, ami jól áll, és tetszik..amiben igazán jól érzem magam. Soha nem foglalkoztam az adott trendekkel, van saját stílusom. Ami nem azt jelenti, hogy nem veszek föl divatos ruhát, de ha nem áll jól, akkor tényleg hagyom a csudába. Nálam a legfontosabb dolog: igényesség, ápoltság, ízlés. Úgy érzem, ezek megvannak bennem, és talán ezért is van mindig hódolóm.
2011. jan. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Veszi a műnőket emberszámba a lófax!:O

22/F

2011. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!