Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért szorongok emberek között?

Miért szorongok emberek között?

Figyelt kérdés
Ha valakivel kettesben maradok és kénytelen vagyok vele beszélgetni, kellemetlenül érzem magam, izgulok és feszült vagyok. Nagyon félek, hogy valami hülyeséget mondok, ezért általában kerülöm is az ilyen helyzeteket. Már attól is rosszul érzem magam, ha pl. egy osztálytársam azt mondja, hogy hazakísér, már előre félek az úttól. Kevés barátom van, párkapcsolatra még gondolni sem merek. Ez nem normális, ugye? Miért van és mit tegyek ellene?
2014. febr. 27. 18:47
 1/5 A kérdező kommentje:
18/L
2014. febr. 27. 18:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom..én is kicsit szorongok az ilyenektől...ez van... nem tudok mit tenni.. 16L
2014. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány?
2014. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, ez miatt barátaim sincsenek.
2014. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány, avagy kevésnek és unalmasnak érzed magad a másik számára.


Kicsit énközpontúbbá kellene válni, mert gy rossz és elnyomott életed lesz a jövőben.

2014. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!