Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért szorongok hogyha idegen...

Miért szorongok hogyha idegen emberek közé kell mennem?

Figyelt kérdés
Hogyha idegen emberek közé kell mennem nagyon szorongok pl. amikor új iskolába kell mennem. Ilyenkor hevesebben ver a szívem, és alig merek megszólalni. Hogyan tudnám ezt leküzdeni?
2011. szept. 12. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
egy filmben láttam hasonlót, a betegség nevére már nem emlékszem, de akkor azt tanácsolták a tagnak, hogy kezdje kicsiben. először csak menj az utcán, szúrj ki magadnak valakit aztán kérdezd meg tőle az időt.. megmondja, meglátod hogy nem történik semmi, és megkönnyebbülsz. köv. fázisban már útbaigazítást is kérhetsz vkitől, stb.. haladj apránként, és egyre jobban fogod magad érezni.
2011. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Z természetes jelenség és tréningel ez feloldható. Ha nagy problémát okozna, segíteni tud egy pszichológus, vagy egy pszichokineziológus.
2011. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert minden változás szorongást szül.Engedd el magad,és mantrázd,hogy a változás jó,és...hogy is volt abban a régi slágerben?"Ne féljünk az újtól,mert az jót hozhat nekünk,talán abban van az utolsó remény:)"
2011. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy szorongok,ha ez megnyugtat(utolsó:)
2011. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szenvedsz tőle, mondd el a háziorvosodnak, vagy menj el pszichológushoz/pszichiáterhez. Egy csomóan szoronganak, csak a legtöbben nem tudnak róla, hogy erre van gyógyír.
2011. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ha em olyan erős ez a szorongás, akkor valószínű, hogy majd kinövöd, ha viszont több ennél, akkor szociális fóbia lehet (tipp) [link]
2011. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok, nem nőttem ki. Sőt,rosszabbodott... Hogy ki segíthet,nem tudom, együtt kell vele élni :)
2011. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
előző! mért kéne már együtt élni vele?! ez nagyon is orvosolható, nem olyan mintha amputálják a lábad! Csak tenni kell érte, ha annyira komoly, elmenni orvoshoz, pszichológushoz, életmódot váltani vagy akármi..
2011. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
öm... ez velem is így van de aztán elkezdek velük beszélgetni és összebatárkozok velük, tedd te is ezt! :D
2011. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
amit az első írt az működött nálam is régen, amikor még 'olyan' voltam
2011. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!