Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Önbizalomhiányos vagyok, és...

Önbizalomhiányos vagyok, és attól tartok sokszor hogy melegnek néznek valami miatt, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Én nem érzem magam melegnek, de a fiatalok nagyon könnyen homokosnak néznek valakit. Emiatt már a fiúkra alig merek ránézni, csak rövid ideig úgy hogy lehetőleg ne lássák, mert úgy érzem már azért is homokosnak néznének. Emiatt nézhetnek melegnek egy fiút, csakmert megnéz egy másikat?
2014. febr. 27. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért nem vagy meleg mert megnézel mást, a nők is megnézik a másik nőt és mégse a nőket szeretik:)

Énis önbizalomhiányos vagyok,van is miért.

Neked ilyen miatt nemkellene:(

Hányéves vagy?

2014. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És ha melegnek néznek, akkor mi van? Tűzzel vassal kiirtanak?:D


Ha nem öltözöl rózsaszín, köldökig kivágott pólókban, akkor nem fognak melegnek hinni az idióták sem. Akik meg nem idióták, azok tudják, hogy nem minden az, aminek látszik.

2014. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És akkor mi van, ha más melegnek néz, de te tudod magadról, hogy nem vagy az?!


Ha ezzel foglalkozol, hogy más mit gondol, csak pazarlod az idődet, ugyanis a többség a mai világban lesz@ja a másikat.


Önbizalom meg fejben dől el, akkor amikor nem fog érdekelni más véleménye!


Én is így voltam, egész sulis éveimet így töltöttem, utáltam megszólalni az órán, meg felelni is a 28 ember előtt. Aztán rájöttem, hogy ez baromság, egy nagy 0 szalagmunkás leszek, ha nem állok szembe a tömeggel, és hagyom elnyomni magamat.

2014. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem is folyton melegnek néztek. Halványila fogalmam sem volt, hogy miért. Nem nézek ki úgy egyáltalán, nem viselkedek úgy, nem öltözöm úgy. Az osztálytársam azt mondta: b*zis a hangom. A kolléganőm azt mondta, hogy meleg vagyok, mert nem vittem a munkahelyemre fotót a barátnőmről és biztos nincs is. Később persze rájöttek, hogy van barátnőm, együtt is éltünk, lakást vettünk, rá kellett jönniük, hogy nem vagyok meleg. Volt olyan hülye állat kolléganőm, aki még a sima fekete sportcipőmet is b*zisnak mondta, pedig olyan márka, amit szinte mindenki hord. Ennyi hülyét, komolyan mondom, ez már fáj.
2014. márc. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!