Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy értessem meg velük, hogy...

Hogy értessem meg velük, hogy a változás nem rossz és nem lettem "szívtelen gazdag"?

Figyelt kérdés

Megváltozott az életem és vele együtt én is. Pestre költöztem apához és lefogytam, nőiesebb lettem, új barátaim lettek, népszerű lettem.

Másfél órára vannak a régi barátaim és mostanában ritkán találkozom velük, de akkor is csak beszólnak és piszkálnak.

Az itteni barátnőim sokkal érettebbek, velük bármiről tudok beszélgetni és nem kezdenek el vihogni, mint a 6 évesek.


Tegnap beszéltem a régi legjobb barátnőmmel telefonon és kérdezte, hogy elmegyek-e jövő héten hozzájuk és mondtam, hogy nem hiszem, mert dolgom lesz. Elkezdte mondani, hogy jaj, biztos fodrásznál leszek, vagy valamilyen szigeten, hiszen mindig találok valamit, ami fontosabb, mint ők és hogy tisztára olyan lettem, mint az elkényeztetett, gazdag lányok.

De ez nem igaz, ők piszkálnak folyton azért, hogy milyen dolgaim vannak, hogy mennyi pénzt költök, hogy törődök a kinézetemmel.


Mit csináljak, hogy lássák, nekem meg ez esik rosszul és miattuk ment tönkre ez a barátság, nem miattam?


2014. márc. 1. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Te írtad a változás az élet része, de még mindig nem tökéletes részedről, hiszen még ragaszkodnál a régiekhez holott nyilvánvaló, hogy már ez a barátság nem él, szóval el kell felejteni. Nézz előre, ne hátra. Nem azt mondom, hogy ha meglátod őket mint idegeneket lásd, csak már ne ragaszkodj hozzájuk, mert amíg még ragaszkodsz addig ilyen gyötrelmeket okoznak amilyet most is átélsz, amiért ezt a kérdést kiírtad. Megértetni velük ezt nem lehet, mert te is írtad, hogy most érettebb társasággal jársz, szóval ők a régiek érettségükben alacsonyabb szinten állnak így felfogni sem tudhatják a te helyzetedet. Rájuk kell hagyni a dolgot, és vagy megértik előbb vagy utóbb ami felszabadulással jár a lelkük számára, vagy nem és még kínlódnak egy darabig amíg el nem felejtenek. Szóval csak éld az életed, ne tápláld a rossz dolgokat hanem csak a jót, és szép lesz az élet.
2014. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az a baj, hogy bár kort nem irtál de max a 20as éveid elején járhatsz, inkább a 16-20 korosztályt tippelném. Pestre költöztél, lefogytál stb, és irod h az ottani barátaid érettebbek, meg nem vihognak blablabla. Azért mert a régi barátaid kicsit gyerekesebben viselkedtek, vissza gondolva ők nem is voltak akkor igazi barátaid? Mert nem érhetnek fel a te komoly jellemedhez? Abban igazad van, hogy szívtelen gazdag nem lettél, hiszen egyrészt gazdag nem vagy, mert max apádnak van pénze neked egy fing filléred nincs, másrészt inkább nagyképü beképzelt majom lettél és igenis miattad ment tönkre. Akár tetszik a válaszom akár nem, pont telibe fosom még akár le is pontozhatsz, megmutatná, hogy isten igazából mekkora idióta vagy, hiszen ha a nevem mellett a százalék nem 100 hanem mondjuk 10, akkor is tudok válaszokat irni. Ideje elgondolkodni kicsit.
2014. márc. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ma 10:59

16 vagyok.

Nem kicsit gyerekesek, hanem nagyon. Beszéltem nekik a magánéletemről, az egész reakciójuk az volt, hogy "juuuuj, tényleg ezt meg azt csináltátok", meg hogy "fúj, ez undi" és vihogtak.


Volt a 16. szülinapi bulim, elhívtam őket is. Egész buli alatt csak együtt ültek, senkivel nem beszéltek, csak azt hallgattam, hogy ők itt senkit nem ismernek, nem akarnak inni, álmosak, mennyünk valami nyugodt helyre inkább...

Nem gondolom magam nagyképű beképzelt majomnak, de igazad van, de tuti nagyon közelről ismersz, hogy így tudod, hogy milyen vagyok. :)

Nem tudom, neked mi bajod van, lehet, elgurult a gyógyszered.

De az szerintem nem az én hibám, hogy folyton piszkálnak mindenért, bármit csinálok és nem értik, hogy nem tudok minden hétvégén találkozni velük.

2014. márc. 2. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!