Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy hozzam helyre a házasságu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam helyre a házasságunkat? Mit csináljak? SOS

Figyelt kérdés

Ő volt az első szerelmem,több,mint 4 éve együtt vagyunk,10 hónapja vagyunk házasok.Sokan voltak a kapcsolatunk ellen,mert a férjem idősebb nálam 15 évvel,gazdag és sokat mondták,hogy csak azért van velem,mert fiatal vagyok,úgyis lecserél pár hét múlva.Tény,hogy alig voltak tartós kapcsolatai,mert tudja magáról,hogy jól néz ki és bárkit megszerezhet,ezt ki is használta,mert egy nőcsábász volt régen is.

Úgy tűnt,hogy megváltozott és még a legjobb barátja is ezt gondolta.4 évig semmi gond nem volt,hozzáköltöztem,én voltam a mindene és szerettük egymást.Utána összeházasodtunk és az első pár hónapban minden oké volt,utána kezdődtek a gondok.Utána azt találta ki,hogy megcsaltam.Elkezdtem vele veszekedni,hogy senkivel nem voltam rajta kívül,sosem csalnám meg és megütött úgy,hogy elestem.

Ezután átköltöztem az egyik vendégszobába és azóta van ez a helyzet,hogy mások előtt előadja,hogy mennyire szeret,de ha kettesben vagyunk,egymáshoz sem szólunk.

Világos,hogy fűvel-fával megcsal és hogy már alig vannak érzései irántam.De valami miatt még mindig szeretem,csak ezt magamnak is félek bevallani.Helyre szeretném hozni a házasságunkat,de fogalmam sincs,hogyan.Ő alig van itthon,elmegy reggel/délelőtt dolgozni,utána vagy teniszezni megy vagy máshová,én pedig általában itthon unatkozom vagy a barátnőimmel vagyok.Talán már nincs is mit helyre hozni...de ez a helyzet kikészít.

Jövő héten elutazunk és arra gondoltam,hogy ott talán tehetnék valamit a kapcsolatunkért,de nem tudom,hogy mit vagy hogy jó ötlet lenne-e.

Köszönöm a tanácsaitokat előre is!



2012. dec. 9. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

neki is akarni kell helyrehozni, nem csak neked

de szerintem segítség nélkül nem fog menni

és keress te is valami más életcélt magadnak a házasságon kívül

2012. dec. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Szereted amikor megvernek? Nincs mit megmenteni.Ez már nem házasság. Rossz ötlet volt Orbán Viktorhoz hozzámenni...
2012. dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem szokott megütni rendszeresen,akkor egyszer ütött csak meg.Nem azt szeretem,ha durva velem,hanem őt.Az érzéseim ellen nem tudok sok mindent tenni.
2012. dec. 9. 13:27
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Megütött és te még mindig vele vagy?Ebből tisztán látszik hogy már nem szeret,nem tisztel.Máskor is megfog ütni ha már egyszer megtette.

Tudom,mert az én szüleim is ezt csinálták,volt hogy apám úgy megverte anyát hogy a mentő vitte el.A mai napig gyűlölöm érte apámat.Anya mindig adott neki egy lehetőséget hogy majd meg változik.Azóta elváltak.Mondanom se kell h. apám ugyanolyan állat mint volt.

Ha nincs gyerek addig lépjél ameddig lehet.Remélem van annyi büszkeséged,hogy keresel egy olyat aki tisztel és szeret.


Írtad h. gyakran unatkozol.Ugye dolgozol és nem ő tart téged el?Tehát nem vagy neki kiszolgáltatva?!

2012. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Talán ideje lenne egymáshoz szólnotok! Mi lenne ha leülnétek és megbeszélnétek a kialakult helyzetet? Hogy van e még értelme együtt lennetek, akarod e a vendégszobában leélni az életedet!?

Ahhoz, hogy helyrehozd, két ember kell, ehhez pedig meg kell beszélnetek, hogy mit akartok kezdeni a kapcsolatotokkal. Én nem is értem, hogy lehetett ezt hónapokig húzni!

2012. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem most ütött meg,hanem hónapokkal ezelőtt,azóta nem bántott.

Ő tart el a kapcsolatunk kezdete óta.

Az a baj,hogyha beszélgetni próbálok vele,akkor sosem sikerül,mert általában veszekedés lesz a vége.

2012. dec. 11. 20:05
 7/10 anonim ***** válasza:
12%

azthiszem itt nem az öntelt tiniknek kéne kommentelni, hanem az érett, tapasztalt, régóta házas embereknek! a házasság már nem pont az a szint, ahol az ócska büszkeséged többet ér bárminél..


és tapasztalatlanságom miatt én sem tudok túl sokat hozzáfűzni, de az biztos, hogy neki is akarnia kell

üljetek le az asztalhoz és beszélgessetek

ne kritizáld, csak mondd el, hogy mit érzel és kérd meg, hogy mondja el, ő mit gondol a Te érzelmeidről.. majd mondja el ő is az érzelmeit

kívánom, hogy jobb legyen:)

2012. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit ő megtett azt rád vetíti ki.Ezt eddig nem vetted észre?

Nem ez volt az első,de az utolsó se.Ha még kapsz egy pár fülest tőle azon se lepődj meg.

Megcsalt,a lelki ismeretfurdalása miatt rád támad,meggyanúsít téged,majd megüt.

Annak ellenére hogy tisztába van azzal,hogy te semmit nem csináltál.

Tipikus domináns férfi viselkedés.


Ergo:Ha annyira szeretne mint te azt hiszed,akkor már kezét-lábát törte volna hogy bocsánatot kérjen,minimum egy csokor rózsával,és belátta volna azt h. hibázott.


Ő tart el téged?!Ja hogy ki vagy neki szolgáltatva cicám.Ez így mindjárt más.


Sok jót nem jósolok neked.Úgy hogy sok szerencsét babám.

2012. dec. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%

Kedves #7/8


Öntelt Tini?Na ezt félre nézted babám.A mai napig megesik hogy sírva ébredek az álmomból az emlékeim miatt.


Szívből kívánom hogy legyen részed abba hogy a a férjed agyon ver a gyerekeid előtt.


Akkor majd emlékezz ezekre a szavakra.


Puszi a pofidra.

2013. jan. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél kiszolgáltatva neki! Keres valami állást magadnak, az majd kicsit le is köt.
2013. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!