Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Cikizésre mit válaszoljak?...

Cikizésre mit válaszoljak? (Soványság)

Figyelt kérdés
Ugyebár aki sovány konyebben merik bántani mint aki tulsúlyos. Nkm nemtudom genetikde de csak az alkarom vékony meg nyakam a többi minden normális, de mivel hamarabb lassak a nyakam vagy alkarom szoktak cikizni hogy elfúj a szél, eltörök(mondjuk boxolok), biztos 1kg a fitneszezek stb és nemtudom ezekre mit válaszoljak amiből én jönnék ki jól, azért kérek itt tőletek segítséget, mert amúgy lesz*rnám a véleményüket, csak csajok előtt nyíl meg a szájuk..

2014. márc. 10. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Inkább,mint,hogy dagadt disznó legyél.

Ne foglalkozz velük!

2014. márc. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ott ülnek a szép lányuk és elkezdi akkor valamivel visszaszeretnék ezzelkapcsolatba válaszolni amiből jól jönnék ki, mert nem akarom hogy ez miatt feltételezzenek rólam dolgokat hogy pld nemtudok felemelni egy széket vagy nemtudok megálni a talpamon stb..
2014. márc. 10. 23:29
 3/10 A kérdező kommentje:
Szép lányok* 16/F vagyok :D
2014. márc. 10. 23:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem ugyanennyi idősen a duciságom miatt baszt.atott egy fiú...


SEMMI nem vált be. Mindent próbáltam, talán az volt a legjobb mikor nem vettem tudomást róla.


Amúgy 165 centi voltam és 58 kiló, szóval kövérnek se mondtam volna magam, de én voltam a "dagadt". Csak így hívott. Beteg egy világ.


Majd elmúlik meg megunják, addig kitartást. Én is túléltem a középsulit :)

2014. márc. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg csak annyit reagálj nyugodt hangon, fejcsóválva, hogy "szánalmas". És ne foglalkozz velük.
2014. márc. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ökölvívásban alap,hogy edzeni kell a nyakat,mert az erős nyak akadályozza meg,hogy a fej kilengjen egy nagyobb ütés után.

szóval nem a cikizés miatt,hanem mert a sporthoz elengedhetetlen,kezd el edzeni a nyakad.

az alkar meg a férfierő jelképe,ezért az edzése szintén fontos.

és persze a kaja.

ez az üzemanyag amitől tud fejlődni az izomzat az edzés hatására.

szóval ha valóban változtatni szeretnél magadon,akkor elkerülhetetlen,hogy tudatosan egyél és edz.

a fegyencedzés 2ben van nyak és alkar edzés,olvasd el az első részét is és kezd el.

lehet,hogy nem cikizés amit kapsz,hanem jogos kritika.

2014. márc. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hallottam olyat,nemtom, működik-e,hogy vissza kell nevetni rá, picit őt is poénra venni, vagy szóval, hogy nem "veszed föl",amit mond, hanem nevetsz vele; szóval ilyen kábé viccesen megjegyezve még ráteszel neki egy lapáttal, hogy lássa, hogy nem bosszant, hanem te is milyen jól szórakozol a hülyeségén, és akkor valami ilyet visszadobni neki mosolyogva, nevetve, tréfálkozva, hogy : "Hát még látnád azt a pénisz alakú anyajegyet a combomon!":D
2014. márc. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Otthon boxolok koolyan zsákot stb.. ma tudom mot csinálok, elsutom elotte gyors azt amit mondhatna
2014. márc. 11. 07:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdezz vissza: csak nem megirigyeltétek a vonalaimat?

Én is sovány vagyok, nagyon sokat piszkáltak érte, mert a soványokat ugye lehet...nálam ez genetika, nem tehetek róla, ez van. Még mindig jobb, mintha kifolynál a ruháidból. A lányok meg szeretik a vékony srácokat.

2014. márc. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt mondanám:


"Vékony a kezem, de nagyot tud ütni az orrodra, kipróbáljuk?"


"Vékony kézzel is lehet gyökeret irtani"


"Azért kicsi a lábam, hogy beleférjen a pofádba"


Válogass kedved szerint :D

2014. márc. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!