Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok Berki Krisztiánról?

Mit gondoltok Berki Krisztiánról?

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 19:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
79%
Azt,hogy normális országban a sikkasztók a börtönben vannak, nem a tv-ben.
2014. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
74%
Ronda, beképzelt bunkó, aki veri a mellét a semmire. Kb.
2014. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
58%
Bodycount... te kevered a kettőt. Itt nem az olimpikonról beszélnek. Ő meg az a műmájer egógömböc két külön személy.
2014. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
73%
Régen börtönben lenne a helye. Undorító felfújt hólyag, a nyálamat is sajnálnám arra hogy leköpjem.
2014. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
58%
Egyszerűen egy k@csög.
2014. márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
58%
13/15 ajaj, a sz art okádó tv. műsorokat nem nézem ,az olimpikonról beszéltem ,egyértelmű,az nem volt a kérdésben,hogy más ilyen nevű valaki ki fia-borja?
2014. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
75%
Én sem nézem, én is csak onnan tudtam hogy már előtted kérdezte valaki és válaszoltak neki. Én sem károsítom ilyennel az agyam.
2014. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
58%
akkor nem is szabad ilyen trágyát még szóba hozni sem.
2014. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
82%

Még csak nemrégiben szembesültem vele ki az, egy ismerősömnek köszönhetően, aki megjegyezte, hogy biztosan nekem is Berki Krisztián az etalon. Mondom ő ki? Azt mondta az ügyeletes szívtipró. Nos, mikor hazajöttem és eszembejutott, mondom megnézem már magamnak. Látom megint van egy színvonalas műsör a tv-ben, amire szüksége van a magyar népnek, hogy újabb celebeket termeljenek ki. Mivel a személyiségéról nem tudok mit mondani, mert nem nézek ilyen agyleszívó műsorokat, viszont ennek ellenére is van egy elképzelésem róla, hogy milyen ember lehet.....külsejéről azonban elmondhatom, hogy nincs benne semmi vonzó. Ha az arcát megnézed, nem egy szép arcú pasi. Kifejezetten csúnyácskának is mondanám. Az, ahogy kivan gyúrva...már túlzás. Nekem egyáltalán nem tetszik az ilyen testalkat. Azért mert jól öltözködik, gondolom méregdrága ruhákat vesz magára, menő kocsit vezet, jól szituáltnak néz ki, máris egy macsó.....hát mit mondjak....ilyenek az értékrendek manapság.


Lány voltam, nem pasi, még mielőtt az jönne le, hogy irigy vagyok rá és azért vagyok negatív.

2014. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
61%
én birom megcsinálta a karrierjét lehet szidni de szerintem majd a bíróság eldönti bűnös-e :D
2014. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!