Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok Berki Krisztiánról?

Mit gondoltok Berki Krisztiánról?

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 19:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, a személyiségét meg nem ismerem.
2014. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Én speciel szeretem. Szerintem ha adódott volna ilyen lehetőség mint neki akkor bárki megcsinálta volna pont ugy mint ő:)
2014. márc. 18. 15:18
 23/29 anonim ***** válasza:
72%
Hát csak gratulálni szeretnék kedves kérdező ha szerinted bárki elvállalta volna ezt a szennyet, mocskot. Tudod van, amit pénzért nem lehet megvenni (és ez itt nem a MasterCard-os poén helye). Berki a százmillióival kérkedhet, folytathatja a polgárpukkasztást végtelenségig, akkor is csak egy féreg akinek a börtönben lenne a helye, vagy minimum egy lakatlan szigeten, ahol senkit sem zavar. De ami még nála is szánalmasabb az, mikor a sok okos kijelenti, hogy a Berkit ócsároló emberek biztosan féltékenyek rá. Én például nem vagyok gazdag, soha nem is leszek az, de a világ összes százmilliója sem ér annyit, hogy egy ilyen pasas irányítsa, befolyásolja az életem. Még ha ő lenne Mo. legjóképűbb fickója, ha lehozná a csillagokat az égről, ha megígérné hogy más nőre rá se néz akkor SE kellene (valószínűleg én sem neki, de az pont nem izgat). Soha nem fogom megérteni, hogy mások mit látnak benne (a bankszámláján kívül), amiért kedvelik, mert tényleg SEMMIT nem tett le az asztalra. Vagy tán látjuk, hogy az Édes életen kívül miből él? Akinek ez bejön, lelke rajta, váljék egészségére. Magánügy, hogy ki kiért rajong. De egy ilyen Berki-féle undorító, ocsmány, beképzelt előember maximum elrettentő példa lehet bárki számára.
2014. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem egy tróger.
2014. márc. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
62%
Eléggé beképzelt alak,azt hiszi magáról hogy ő az atyaúristen..A lányok többsége a kinézetre megy,kopasz fej,nagy bicepsz,beképzelt nagy arc,ez mind bejön a lányoknak..Meg hát ugye ő a nagy celeb mostmár és hiresség! A börtönbe megennék reggelire!
2014. márc. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 KoviAti válasza:
44%
evolúciós zsákutca, genetikai hulladék... ez a két szó ugrott be most hogy utánanéztem kiről is van szó
2014. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
12%
Egy tuskó randaság,aki tele van zsetonnal.Ez kell a legtöbb buta libának.
2014. márc. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
63%

Nekem olyan "piac"-os!


Kivulrol csili-vili, de valahogy nincs ertek mogotte.

2014. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
100%
Egy nagy TRÓGER
2014. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!