Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Veletek fordult már elő, hogy...

Veletek fordult már elő, hogy becsináltatok?

Figyelt kérdés

Nem a kisgyerekkori bekakálásra gondolok.

Velem megesett, tavaly. Elmentem pisálni a tóparton és bemaciztam. 28/M. Nem történt nagy dráma, de megijedtem, hogy ez ilyen könnyen megtörténhet egy felnőtt emberrel is?

Veletek fordult már elő? Hol, hány évesen?


2014. márc. 18. 12:26
 1/5 Dilettáns döggomba ***** válasza:
84%
Ha a 28/M azt takarja, hogy 28 éves medve, akkor nem gáz.
2014. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen, és sajnos legalább 4 havonta egyszer megtörténik.


20/F

2014. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelmedbe ajánlanám az angolvécét, remek kis találmány! Ráülsz és elernyesztheted a záróizmaidat, csuroghat szabadon minden... Felnőtt ember vagy, biztosan ki tudtad volna bírni, amíg hazaérsz, vagy beugorhattál volna egy vendéglőbe, miért kell a szabadban üríteni..
2014. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerősömmel megesett már, de egy vírus volt. Sétáltak a barátaival és érezte, hogy valami nem oké. Pont a környékünkön jártak ezért felcsöngetett, hogy "valamit nálam hagyott" de ha nem vagyok itthon akkor tuti egy kis csomaggal vágzi :D
2014. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
egyszer, 11 évesen hazafelé tartottam 2 barátommal, már besötétedett (nem nyár volt), és annyira nevettettek, hogy bepisiltem. :D szerencsére fekete nadrágban voltam, sötét is volt, senkinek nem tűnt fel. nagyon kínos volt. hazáig úgy mentem. mikor hazaértem, egyből besiettem a szobámba hogy ne vegyék észre és átöltözhessek :D:D
2014. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!