Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A lelkiállapotomtól függően...

A lelkiállapotomtól függően lehetek fizikailag rosszul? Alacsony vértnyomás, fejfájás, hányinger, esetleg ájulás?

Figyelt kérdés

Lelkileg nagyon a padlón vagyok és szokott fájni a szemem fölött de iszonyúan,hányingerem is van nem ritkán,ma az iskolában majdnem elájultam a folyosón.

Pedig egész megtermett vagyok 190 cm 89 kg gyúrok 3 éve tehát a mozgás meg van (meg box)

Ne haragudjatok ha rossz a kategória de jobbat nem találtam.

Remélem tudtok segíteni,

Köszönöm szépen.



2014. márc. 20. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem igen.
2014. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm egyes,ment a zöld de azért még szeretnék segítséget kapni.
2014. márc. 20. 20:33
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Igen, a lelkiállapot miatt lehetségesek ilyenek. Még a kisportoltság ellenére is. A lelki kiváltó okokat kellene felderíteni és megszüntetni. Akár iskola váltással is, ha netán az okozza.
2014. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Valamint a tartós kialvatlanság miatt is lehetséges mindez. tehát nem az egy éjszakás ébrenlét miatt, hanem ha huzamos ideig nem alszol rendesen.
2014. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyorsan jövő válaszokat,alszok eleget az iskolaváltás fölösleges,mert szerelmi ügy,javíthatatlanul rossz marad ez nekem.
2014. márc. 20. 20:38
 6/14 anonim válasza:
24%
Aludj sokat, és pl jógázz szerintem az is jó, egyél rendesen, és ne gondolj a problémára, vagy ha olyan, hogy valakivel összevesztél beszéld meg vele:)
2014. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
Minden lelki probléma kihat a testünkre is, tehát, ha már így indítottál, hogy lelkileg nagyon padlón vagy, egész biztos, hogy van összefüggés, bár nem tudom a lelki okokat. Ezeket tedd rendbe először, ez ügyben nem tudok tanácsot adni, max annyit, hogy pl a meditáció mindig hasznos.
2014. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De azért ne csak a lelkiekben keresd a probléma okát, szerintem, ha van lehetőséged, mondd el a háziorvosodnak, hátha elküld valami vizsgálatra.
2014. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

igen, de ehhez rendes kivizsgálás kellene, hogy megállapítsuk az okát.


a szemed fölött az hol van pontosan? lehet a szem megerőltetése is, kialvatlanság, de box esetén érdemes lenne időnként egy agyi ct-t csinálni, ott a leggyakoribb halálok az agyvérzés.


de mi okozza a lelki problémát?

2014. márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A lelki problémám egy viszonzatlan szerelem a tipikus esetlen szerencsétlen fiú vagyok...

köszönöm a többi választ,nagyon hálás vagyok értük,

mindenkinek ment a zöld,követem a tanácsokat,de azért még kérnék egy kis segítséget!

köszönöm szépen

2014. márc. 21. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!