Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek sokat számít, hogy...

Nektek sokat számít, hogy mások mit gondolnak rólatok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem, nagyba leszarom:D
2014. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mára már totál leküzdöttem ezt...régen volt bennem egy megfelelési kényszer...de úgy mindenki számára....ha végig mentem az utcán és rám nézett valaki....vajon szépnek gondol, vajon csinosnak...mára totálisan hidegen hagy, hogy ki mit gondol. Önmagamnak akarok megfelelni. Külsőre is....belső értekre is gondolok itt.....viselkedésemre másokkal szemben...én ÉN vagyok és kész. Az embernek el kell fogadnia, hogy a szépség relatív, hogy nem mindenki kedvelhet téged.
2014. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is ilyen akarok lenni! :D
2014. márc. 24. 21:23
 4/12 anonim válasza:
70%

Az általános iskolába ahova jártam, ott sajnos soha nem tudtam önmagam lenni. Mindig mások után akartam menni, hogy a "menő, vagány" osztálytársaim elfogadjanak. Később belefáradtam ebbe, már leszartam, hogy ki mit gondol rólam, a stílusomról stb. Sokkal jobb lett az életem. :)

Szóval merj önmagad lenni, soha ne menj mások után, szard le ki mit gondol rólad, mert ha valakinek problémája van veled, azzal nem kell foglalkoznod, mert az NEM a te problémád. ;)

2014. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
70%
*mindig mások után mentem
2014. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
#1: Ha leszarod akkor mégis számít nem? Ha nem számítana le sem szarnád.
2014. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Max 1-2 ember véleményére adok.
2014. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Akik közel állnak hozzám azoknak a véleménye érdekel. Mindenki másét is meghallgatom ha a szemembe meri mondani és nem a hátam mögött súgdolózik de azoknak a véleménye nem izgat, a 6#-os szavaival élve "le se szarom".
2014. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

Igazából csak magamnak szeretnék megfelelni, de az sokkal nehezebb. Nem is hiszem hogy valaha is elégedett leszek önmagammal bármeddig is megyek. De úgy szép az élet ha van cél :D

Azt hogy mások mit gondolnak pont lesz*rom. Én is azt gondolok bárkiről amit csak akarok. Akkor ők miért ne tehetnék ugyanezt velem?

2014. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak akik számomra is fontosak azoknak a véleménye érdekel, a mások pedig nem, mindenki foglalkozzon a saját dolgával, főleg itt falun, amilyen pletykásak az emberek, bár már megszoktuk.
2014. márc. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!