Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek számít az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek számít az, hogy ha megismerkedtek egy férfival, akkor rögtön gondoltok-e arra, hogy ha véletlenül összejöttök, akkor mit gondolnak rólatok mások ha együtt látnak titeket?

Figyelt kérdés

Tehát beszélgetsz egy pasival és nem annyira tetszik vagy egy kicsit mégis, és közben azon dilemmáztok, hogy a barátnőtök vagy többi barátotok, családtagjaitok, emberek az utcán stb mit gondolnak majd rólatok ha véletlenül összejöttök és kézen fogva mentek, vagy mint egy pár úgy jelentek meg előttük. Nagyon számít-e más véleménye-e témában? Vagy ha szereted az illetőt, akkor tök mindegy, hogy a többiek mit gondolnak? Mondjuk te szép lány vagy és kevésbé előnyös külsejű pasasban megfog valami, de féltek attól, hogy a többiek mit fognak erre szólni, akkor már össze sem fogtok jönni az illetővel? Sajnos ilyen téren rossz tapasztalataim vannak, mert 10 ből 7 lány ilyen 20 évesen csak azért jön össze a pasijával, hogy azzal vagánykodhasson a többi barátnő előtt, nem pedig azért mert szereti is azt. Csak kirakatbábunak használja a többség. Persze én az ilyen nagyon szép lányokra gondoltam, akik direkt az ilyen nagyon szép pasikra buknak. Ha meg is tetszene nekik egy gyengébb külsejű illető, akkor sem jönnének vele össze, mert mit fognak szólni a többiek. Ja és csak a legőszintébb válaszokat akarom hallani, ne azt írjátok le amit hallani akarok. Hanem mi a véleményetek az egészről és csakis az őszintét!! Tényleg ilyenek a mai lányok többsége?(nagyon úgy tűnik)


21 F


2011. nov. 7. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az már régen rossz, ha azzal foglalkozik egy lány, hogy mit fognak szólni a barátok stb. a választottja kinézetéhez. Engem soha nem érdekelt, hogy mit gondolnak mások. Ha én szépnek láttam az illetőt, felőlem más mondhatott, amit akart. Mellesleg ez a "hogynézünkkiegyütt" a tini lányok körében menő.
2011. nov. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy jó mondás:nem azért szeretlek,mert szép vagy,hanem azért vagy szép,mert szeretlek.Nagyon igaz.

Mióta együtt vagyunk,azt hallgatom,hogy köthettem ki mellette,mióta a fiúnk megszületett ő azt hallgatja,hogy biztosan nem az övé,mert szép...

Következésképpen önbizalom hiányos is,amit sokszor nehéz kezelnem.Mégis imádom,mert a legjobb férj,és apa,akit valaha kívánhattam.

Nekem mondjuk mindig fontosabb volt megismerkedésnél az,hogy 10 év múlva jó apja lesz-e a gyermekeimnek,mint az,hogy hogyan néz ki mellettem most.

2011. nov. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Éppen egy hete gondolkodtam ezen."Mit szólnak majd a többiek, ha együtt látnak...?" Sajnos elég sokat gondolkodok arról, hogy mit gondolnak mások...mindig is ilyen voltam.:) De aztán nagyon sokat beszélgettünk a fiúval, és rájöttem, hogy fölösleges ezen agyalnom.Annyira rendes, vicces, és egy hullámhosszon vagyunk, hogy nem érdekel mások véleménye.Én tudom, hogy boldog lehetnék mellette nagyooon.Ez pedig nagyon fontos. :) (L/18)
2011. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Régebben én is sokat gondolkoztam azon hogy vajon mit fognak szólni a barátaim,ismerőseim ha együtt látnak. Aztán jött egy olyan fiú akit nagyon megszerettem annak ellenére hogy nem az a kimondottan jó pasi, de én szeretem és csak az számít szerintem csak addig foglalkoznak ilyesmivel a lányok míg igazán nem lesznek szerelmesek vagy ha szerelmesek nem is de míg azt nem érzik hogy nagyon fontos neki és fájna ha elveszítené az illetőt.

Én is így jártam de ma már tudom hogy nagy butaság volt hiszen nem a külső számít hanem a belső, mert lehet valaki akármilyen szép vagy helyes ha egyébként egy sekélyes személyiség. 17/L

2011. nov. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!