Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne érdekel...

Mit csináljak, hogy ne érdekeljen mások mit gondolnak rólam?

Figyelt kérdés

Engem valamiért nagyon izgat hogy ki mit gondol rólam, és ez nagyon idegesít.. Sok dolgot nem úgy döntök el az életben, hogy mit szeretnék, hanem hogy vajon majd mások ehhez mit szólnak? És amíg nem kapok rá választ, teljesen ideges vagyok, hogy mi lesz ha nem tetszik nekik...

Csomó ismerősöm nem ilyen, ők egyszerűen tesznek rá hogy mások mit gondolnak róluk. Fel merik vállalni a saját stílusukat. Gondolok itt az öltözködésre, kinézetre.. Pl. egy régi barátom rasztás hajat csináltatott, és lógó farmerokba járt. Nem érdekelte hogy mit gondolnak róla, és mégis nagyon jó társasági élete van.

Van még bár ilyen barátom, és nem tudom hogy csinálják.


Van erre valami megoldás?


18/F


2014. febr. 20. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél példát a barátaidról. Nem kell túlkombinálni. :) Elárulom neked, én is ilyen vagyok. Lényegében azt csinálok amit akarok. (bizonyos határokon belül persze) Nem olyan bonyolult, legyél picit bátrabb :) 17/F. Ne hagyd, hogy mások irányítsanak, akár akaratuk ellenére is. Te is tedd ezt. "Tegyél rájuk". A te életed, te döntéseid!
2014. febr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vegyél példát a barátodról. Felvállalta a stílusát, meg is találta azt a kört, amelyik elfogadja őt olyannak, amilyen.


De ebben a korban ez nehéz, mert az ember hajlamos még külső visszajelzések alapján megítélni saját magát, mivel személyisége még nem bontakozott ki teljesen. Ez így normális, van, aki egy kicsit előbb érik meg erre, van, aki soha.


Szerintem mindig próbálj egy kicsit többet és többet adni magadból. Így a környezeted is aprónként alkalmazkodik a változásokhoz, és te is azt látod, hogy nem esz meg senki azért, mert felvállaltál valamit, ami "csak a tiéd".

2014. febr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2017. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!