Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én érzem azt hogy az...

Csak én érzem azt hogy az emberek jelentős többsége bődületesen sötét?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egoista, se túl okos na de mikor néha hallom hogy egyesek mit beszélgetnek nyilvános helyen vagy csak a viselkedésükből látom hogy annyira nincsenek a szintemen hogy fáj őket hallgatni. Próbálom nem lenézni őket de tudom hogy egy értelmes beszélgetést nem tudnék velük váltani.. más is érez így ? vagy velem lenne gond hogy így gondolom ?

2014. márc. 26. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg a sötét ember, de egy értelmes ember is beszélhet hülyeségeket. Ne ítélj elhamarkodottan.
2014. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, én is így érzem. Bár máskülönben meg mi is néha akkora marhaságokat beszélünk az utcán vagy a bevásárló központokban, hogy aki hallja, biztosan elmebetegnek tart minket. :) Pedig csak szórakozunk. :) De sajnos vannak a családban is olyanok, akiknél tudjuk, hogy komolyan is gondolják amit mondanak, és nem értjük, hogy lehetséges ez.
2014. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
rtl,tv2,mulatószene ezek a menők és nézettek akkor mégis milyen csodát vársz a magyar lakosságtól
2014. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A mai nap után bennem is megerősödött ez a gyanú.
2014. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
balladai homály fedi létüket
2014. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igazad van, de sok mindentől függ. Én például az általad nevezett bődületesen sötét kategóriába tartozom. Ezt tudom magamról, elkezdtem változni, próbálom bepótolni a sok lemaradt infót, de nagyon nehéz. Sokszor fogok a fejem a saját sötétségem miatt és kínosan érint, de ez van, a múlton ugyebár nem változtathatok. Ha beszélgetek valakivel, rendszerint ezen jár az eszem és azon, hogy butának néz, amitől zavarba jövök és még nagyobb marhaságok hagyják el a számat. Példa: Késtek a vonatok. Egy ember leült mellém, valamiért szimpatikus voltam neki, elkezdtünk beszélgetni. Számomra legtöbbször teher a műveletlenségem miatt, ha beszélgetnem kell valakivel, de nem akartam megbántani. Azt mondtam neki, hogy 240percet késnek a vonatok... :D Ő sem volt normálisabb nálam, mert elhitte, de végig gondolva elég nagy butaságot mondtam, amit a következő mellém pottyant emberkének is elmondtam, bár utána már korrigáltam a hülyeségemet. Kettővel előttem ült két nő és ahelyett, hogy egymással társalogtak volna, rajtam röhögtek. Az ilyen miért nem tud magával foglalkozni? Sokszor azért beszélek halkan, mert félek, hogy meghallják és ezért mindig paranoiásnak neveznek, de ha mégis vannak akik, hallgatóznak? Nyilván igazad van, de attól még szerintem nem kell lenézni senkit.
2014. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én próbálok nem lenézni senki és az amit írtál rendben van de én konkrétan arra gondoltam akik még csak normálisan beszélni se tudnak a szavakat kiejteni vagy trágár módon beszélnek lány létükre.
2014. márc. 26. 21:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor Te a primitív emberekre gondoltál inkább, ugye? Akik buták, műveletlenek és bunkók is.

Hát, van belőlük, nem is kevés, engem is irritálnak az ilyenek, igyekszem is a társaságukat elkerülni. Nőkben meg pláne taszít.

De ami szenny ömlik a médiából manapság, sajnos, nem lehet csodálkozni. Hatással van sokakra / már, akik fogékonyak rá/.

2014. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért a zenei ízlést egyértelmű összefüggésbe hozni a intelligenciával, na ez az igazi sötétség.
2014. márc. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

"trágár módon beszélnek lány létükre"


Én most téged nézlek le, amiért ezt leírtad.

2014. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!