Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet kitörni a súlyos...

Hogyan lehet kitörni a súlyos depresszióból egy introvertált embernek? Hogyan lehet újra visszatérni a társadalomba?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
VAlami olyan elfoglaltságot kell kitalálni, ami vonzza, de muszáj emberek közé mennie (pl. tanfolyam).
2014. márc. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben én elmennék egy menhelyre segíteni. Az állatok alapból jót tesznek a lelkiállapotnak, és az ottani emberekkel is van legalább egy közös téma.
2014. ápr. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én viszont semmilyen önkéntes munkát nem javasolnék: nincsl ehangolübb, mint amikor hónapokon át keresi az ember a lehetőséget, hogyan segítsen, és végül semmi. Én ismerem ezt, átéltem, de a sok lehetőség mindig csak a hitegetésben ért véget.
2014. ápr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pesten van önsegítő csoport. Ha tényleg ki akarsz törni, ez segíthet. Ezen kívül pszichoterápia, csoportterápia, önképzés is szóba jöhet.

Amúgy sokan írnak ide depressziósok, hogy kitörnének, aztán a kisujjukat se mozdítják. ÍGY nem fog menni!!!

Én sem tértem vissza a társadalomba. :) Köszönöm szépen, egész jól vagyok kívül is.

Olvasd el Fromm: A szeretet művészete c. könyvét.

2014. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szakmayer válasza:
A depresszió! Mi is az? A depresszió pszichiátria nyelvezete. Az élt helyzetekben rosszul alakult dolgok, melytől az embereknek nincs jókedve. Csak úgy tudsz kijönni belőle, hogy a pszichiátriai marhaságokat magad mögött hagyod és arra koncentrálsz, hogy a kiváltó ok meg szünjön. Ne lovald bele magad az elkeseredésbe.Ne sajnáld önmagad, mert az nagyon rossz. Gondolkodj pozitívan. Ebből csak te egy magad tudsz ki jönni. Rajta!
2016. nov. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!