Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért bámulják meg azokat az...

Manó1235 kérdése:

Miért bámulják meg azokat az embereket akiknek valami szépséghibája van?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha mész az utcán és néznek meg társaságban is... én folyton ezt élem át.. az arcom nem lenne csúnya de az orromat minél hamarabb szeretném majd műttetni mert ferde is és görbe az orrnyergem emiatt elég nagy az orrom és nem szép látvány. Nem egy jelzőt kaptam már rá hogy sas orrú, karvaly meg ilyenek :( És ha kimegyek az utcára egyből ez jut eszembe hogy biztos az orromat nézik meg rajtam. Már csak azért is gondolom mert az orr meghatározó része az arcunknak. És annyira zavar.. úgy elítélnek mintha tehetnék róla.. egyből van az a szöveg h nézd már meg ha valami bántót is mondanék mások felé akkor meg neked meg nagy az orrod b*zdmeg. De suliban is olyan ciki néha.. mondjuk angol órán legutóbb amikor mond el hogy nézel ki. És a tanár elmagyarázta külön nekem hogy a "Mátyás király féle orra" is van szó.. hát tök szarul éreztem magam. Ti hogyan kezelitek az ilyet?

2014. ápr. 5. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Kerülöm az embereket, vagy szimplán telibe sz..rom a véleményüket. Plusz én is megnézek másokat és megjegyzést teszek rájuk :D
2014. ápr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Könnyű a másik hibáit kifigurázni,ez egy kitűnő támadási felület a kicsinyes emberek számára.Megmutathatod,hogy különb vagy náluk,ha nem foglalkozol a véleményükkel.
2014. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem túlságosan magadra veszed, akkor tudnak támadni. Ha teljesen természetesnek veszed, akkor észre sem veszed, hogy néznek. Nekem 30 centis vágás van a mellkasomon, a felsőből kilóg, ha olyan, de egyáltalán nem zavar, nem is bámulnak.
2014. ápr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem biztos, hogy ezt mindenki szépséghibának gondolja. Sokan gondolják kamaszkorukban, hogy mások azért nézik őket, mert valami nem tetszik rajtuk, külsőtől függetlenül. Az ilyesmivel azokat piszkálják, akiket lehet.
2014. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok gyerek otthonról nem hoz kellő neveltséget. Meg része is a cseperedésnek környezet kíméletlen véleményezése akár egymás között, akár a célszemély felé, korszaksajátosság. Láttam ilyen eseteket. Szóval a kellő kontroll, tisztelet hiányzik. Amit én lattam ott úgy volt - bár magam sem pártolom a testi fenyítést és mást sem buzdítok erre, de van az a pont, ahol már elég és tényleg mindent megtesz az ember - normálisan megkérte a srác 1x, 2x, 3x, hogy ennyire ne, őt ez zavarja, megalázó, ne szórakozzanak rajta. Aztán a csúfondárt keltők számára kiosztott pár pofon után va-la-hogy áthelyeződött a fókusz, abbamaradt a zrikálás. Milyen érdekes.

Kezelni? Ha hülyegyerekekkel vagy körbevéve, akkor nincs az a kezelés, ami a falkaösztönt lenyomja. Menj át egy élhetőbb suliba.

2014. ápr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 hiába nem biztosozol, itt konkrétan leírja, hogy mi a problámaforrás és hogy célzottan cseszegetik vele. Nem is tudom, te elolvastad a kérdezőt? Tehát nem erről van szó.
2014. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb az egészben hogy pont azok szólogatnak be akiken szintén lenne kivetni való.. de sztem ezzel csak magukról akarják elterelni a figyelmet. És ott vagyok én úgy is nagy az orrom. Egyszer volt komolyabb problémám emiatt.. akkor le zsidóztak, le patkányoztak meg az egyik osztálytársam leköpött. Szerencsére azóta lebukott tőlünk. De még mindig vannak hülyék. Természetesen próbálom nem magamra venni, és ugye nem mindenki tökéletes. Csak zavar h ennyire ferdén látják a dolgokat.
2014. ápr. 5. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!