Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most meg miért én vagyok az...

Most meg miért én vagyok az idióta?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm. Tegnap suliban összekapottegy másik sráccal. A srác állítása szerint olyanokat csúfol ki a suliban, akikkel a Facebookon "nagy barátnők". Csakhogy a valóságban nem is ismeri őket. Ezt én is tanúsítom. Én is odaszóltam a lánynak, hogy "Persze, ismered, mert ismerősöd a Facebookon mi?" Mire ő: "Te idióta, azt sem tudod, hogy kiről van sz!!!" Pedig igenis tudom. Akkor miért vagyok én az idióta?

2014. ápr. 5. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert beleszóltál két ember vitájába.
2014. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Facebookopera.
2014. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg is érdemelted, én is rühellem azokat az embereket, akik mások vitájába belepofáznak. Senki sem volt kíváncsi a véleményedre, nem voltál a vita része, nem is rólad volt szó. De neked mégis bele kellett szólni, úgy, hogy igazából nem is tudtad, miről van szó. Teljesen jogosan idiótázott le.
2014. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!