Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit írjak egy általam tisztelt...

Mit írjak egy általam tisztelt és számomra kedves színésznek üzenetben Facebook-on?

Figyelt kérdés
Nem ultraszuperhipermega-sztárról van szó. Az illető egy francia színész, kevesebb, mint 20000 lájkkal. Olyan ember, aki készségesen és kedvesen válaszol a rajongóknak. Szeretnék nekiírni valamit, talán sikerülhet kialakítani valamiféle nagyon-nagyon távoli kapcsolatot. De mit írjak neki? Snassz lenne, ha egyszerűen gratulálnék és elismerném a tehetségét, és nem is biztos hogy válaszolna. Mit gondoltok? Ti csináltatok már ilyet?

2014. ápr. 16. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne válaszolna?Gondolom nem Brad Pittnek akarsz írni.Minél kevésbé ismert valaki,annál közvetlenebb!Nyugodtan írhatsz neki.Biztosan válaszolni fog legalább annyit,hogy Köszönöm!
2014. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most ha egyszer azt írod neki, hogy elismered a munkáját, blablabla, arram ilyen választ vársz egy köszönömön kívül? Kérdezz is akkor valamit, érdeklődj... akármiről, amit meg szeretnél tudni még róla és nem túl indiszkrét.
2014. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon oda vagyok egy magyar színészért, és sokat habozva írtam neki egy rajongói levelet, és válszolt, nagyon közvetlenül!:) Ezeket írtam: először írd, hogy elismered a munkáját és hogy miért. Majd rátérhetsz, hogy milyen filmekben/darabokban láttad már, és hogy melyikben szeretted meg. Írd, hogy tiszteled és felnézel rá, és hogy reméled, még lesz szerencséd sok filmjét látni/vagy darabban. Remélem tudtam valamennyi segíteni (ha még nem késő) és hidd el, a világ legjobb érzése, ha visszaír!:)
2015. márc. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!