Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak annyi lenne, hogy akad-e...

Csak annyi lenne, hogy akad-e olyan lány kinek a szülei Jehova Tanúi és az ő hatásukra kénytelen elmenni az összejövetelekre és az ezzel járó dolgokra?

Figyelt kérdés

És emiatt kell azt viselnie, mondania, tennie ami talán nem okoz örömet neki.

De nem tud kihez fordulni mert nem igazan vannak a gyülekezeten kívül olyan ismerősei, kikkel az ilyen dolgokat megtudja beszélni...

Ha pedig ott felhozna ilyen témát...az csak még sz..rab lenne mint eddig.

És ezért inkabb elnyomja magában.



2014. ápr. 19. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon sajnálom, hogy ilyen szülőknek vagy kiszolgáltatva.

Én csak "simán" katolikus nevelést kaptam, de az is úgy deformálta a személyiségem, hogy jól elcseszte az egész életemet. :(


Próbálj barátokat szerezni a gyülekezeten kívül, és minél több időt tölteni velük.

2014. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
10%

Az én szüleim Jehova Tanúi, természetesen úgy is nevelnek.Engedik, hogy saját magam győződjek meg arról, hogy ezt az életút a legjobb ! És En erről meggyőződtem a Bibliából !

Nyugodtan kérdezzen bárki akinek kérdése van velünk kapcsolatba !! Mivel én & Jehoa Tanúi se "szólnak le" más vallásokat stb. ezért kérem ti se tegyétek ezt.

14/L

2014. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló..nem engem érint a kérdés. :D

De nagyon nyomós oka van annak hogy feltettem itt ezt a kérdést..:D (en nem vagyok szülői befolyás alatt..egy mert 23 vagyok kettő..szeretek magamról én dönteni..xO


Második válaszoló..

Örülök neki hogy minden rendben..

..és most éred el azt a kort ahol az ember annyi hüjeséget csinál, amire egyszer nevetve gondol vissza..és megtenné újra..

2014. ápr. 19. 15:49
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Bocs, csak benéztem de már itt sem vagyok.
2014. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%

Kedves kérdező miből gondolod, hogy hülyeségeket fogok csinálni ?

Àltalánosítani nem szabad semmit és senkit.

2014. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Uccsonak..mi az? Hogy általánosítani?..:D

Nem akartalak én egy kalap alá venni másokkal..

Nincs olyan hogy átlagos,közép...stb...felejcsd el gyorsan..:D

Te vagy és én meg ő...:D..Nem tudsz nem a legjobb lenni.

Különleges vagy mint mindenki...de nem úgy mint a másik.

A hülyeség alatt azt értem, hogy fiatal vagy élj is aképpen..ne korlátozd magad, mert azok később jönnek majd maguktól..ergo, kövesd el a hibákat, majd lépj túl rajtuk..és légy olyan ami legbelül akarsz. ha pedig keresed Istent..akkor meg is fogod találni.

De nem jehova tanui tanitasban, ami asztmongya hogy szabj gátat a fiatalságodnak.

Csak is magadban..14 vagy élettel és lehetőséggel teli.

Ráérsz még 50-ek lenni...

2014. ápr. 20. 01:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


Igen! Vannak olyan lányok nem is egy akiknek a szülei tanúk és kénytelen ez miatt elmenni az összejövetelekre.

Az a lány akit én ismerek személyesen ő tud kihez fordulni.

Hát ez a lány felhozza a témát de csak és kizárólaga a szülei előtt. Természetesen az apja szinte mindent megpróbál hogy meggyőzze a lányát arról hogy azt kövesse amit a szülei is tesznek.

De kezd kifogyni az ötletekből az apa a lánya meg hajthatatlan.

2014. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nagyon helyes...

és ez az összes bar*marcú szülőre vonatkozik..., hogy ne a gyerekbe akarjak kiélni az almaikat..-.-

2014. ápr. 21. 13:56
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Vidiripi


"... hogy ne a gyerekbe akarjak kiélni az almaikat."


Kérdező! Ugye ezt nem gondolod komolyan? A szülők többsége a gyerekének elképzel egy életet vallástól függetlenül.

2014. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
A szülők meg akarják óvni attól, hogy elrontsa az életét, és majd megbánja később, mivel nekik már tapasztalatuk van.
2014. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!