Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, összejönnétek egy...

Lányok, összejönnétek egy szegény fiúval is, aki 160 centi magas?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Nem akarlak elkeseríteni, de mikor a Lajost megismertem, már akkor nagy volt.

192 cm, és 140 kiló.

Imádtam, ahogy feszül rajta az izompóló és a hatalmas karjával mutogat a Q7 es kormányánál reggel a pesti dugóban, hogy mit nézzzzőőőőőőő??

És azóta, hogy házikoszton tartom, még hízott 10 kilót, és imádom ahogy hurkázódik a bőr hátul a nyakán a kopasz fején.

Szóval 160centi vagy és szegény?

Elég rossz így, dolgozz sokat, mert nem fognak veled szóba állni.

De ha szorgalmas vagy, a szegénységet még áthidalhatod, de a magasság, az bizony megmarad.

2014. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Aki ez alapján ítél, az elég nagy lelki szegény.. :)
2014. ápr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Hmmm, alacsony, szegény, önbizalomhiányos... álomférfi. Lehet nem a topmodellekre kellene ácsingózni és akkor könnyebb lenne barátnőt találni.
2014. ápr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utolsóval értek egyet. Bár ez szerintem mindenkire igaz,hogy nem ideálokat kéne keresni, hanem realizálni...

Amúgy ha nem zavarja,hogy 175 centi vagyok és szeretem a magassarkút és nem fillérb.szó akkor tőlem :D

de még nőhetsz

2014. ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A magasságodról nem tehetsz. Meg nem tudjuk, hogy hány éves vagy, azaz szüleiddel élsz, és még nem tudsz tenni a szegénység ellen, vagy dolgozol és nem keresel sokat, vagy esetleg elcseszed a pénzt valamire. És, mint az előttem lévők is írták nem topmodellel kell ismerkedni, meg nem olyannal akinek hetente új cipő, táska, stb... kell.

Én hiába vagyok magasabb, azért összejönnék egy ilyen fiúval.

2014. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!