Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kezeljük az agresszív...

Hogyan kezeljük az agresszív embereket akikkel kötelező lenni?

Figyelt kérdés
Pl ha a város egyetlen iskolájában nemtörődöm tanárokkal, a falu kocsmájában-focipályáján ha egy nálad jóval nagyobb, ijesztő, esetleg büntetett előéletű ember állandóan szivat, fenyeget? Vannak akik azért népszerűek mert agresszívek, kinevetik a másikat és a többiek inkább az ő oldalára állnak, mert emiatt menő, vicces, nem ők lesznek a következő célpontok, stb.. Így nem is nagyon barátkoznak veled. Egy idő múlva normalizálódik és ők is szivatnak és alig lesznek barátaid. Vagy hogy kezelje az ember az utcai csoportokat ahol nincs rendőr, vagy ha nehéz munkát kapni rossz gazdasági helyzet miatt és a főnök bánik veled nagyon durván?
2014. ápr. 23. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:

1. beszélsz vele, elvégre ő is ember, de ne várj biztos sikert.


2. (amit én tettem) beszoltam egy elvileg "nagy" embernek számitó tagjuknak, nagyobb volt nálam 2 fejjel, nem ilyedtem meg hanem bátran szembenéztem vele, és ez feltünt a többieknek, aztán ment minden mint a karikacsapás.(nem verekedtem vele vagy ilyesmi)


3. vannak biztos hozzád hasonló emberek akik nem erőszak pártiak, haverkodj velük, vagy ha végképp nincs olyan akkor mással, nem feltétlen velük, haverkodj.


4. ezek az emberek olyanok mint egy falka vadállat, már akik mellé áltak, próbálj kiharcolni egy helyet a "falkában". jah az ilyenek mindig találnak okot hogy utálhassanak.

2014. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Főleg a hatalom számít, nem a stílus, nem? Tehát ha egy népszerűbb, szebb, vagy jóval erősebb ember nem kedvel és egyfolytában támad, akkor is őmellé állnak ha kegyetlen és semmi hasznot nem hoz a csoportnak, csak annyit hogy nem száll rá senkire így, nem? Csinálhatsz bármi hasznosat nekik, úgyis lekicsinylik, káros szándékot találnak ki mögé, befeketítik, negatív dologhoz kötik. Támadni nem tudsz, mert jóval erősebbek. Figyelmen kívül meg nem tudod őket hagyni, mert látod őket, hallod őket, veszélyben van a karriered, a kapcsolataid, a tulajdonod, stb.
2014. ápr. 23. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:
nemtudom hogyvagy vele, de engem spec. tisztelnek, pedig a 2. legkisseb vagyok, és nem stílus meg ilyen dönt hidd el.
2014. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. Mit beszéljen az ember vele?

2. Szerencséd volt valószínűleg, nem tudhatod mennyire agresszív. Meg ha valami büntetett előéletűnek, bűnöző hajlamú nagydarab kondikedvelő embernek, küzdősportolónak, vagy cigánynak szólsz be simán megtámadhat.

3. Annak a megakadályozásában nagyon jók hogy barátaid legyenek, például ha látnak valakit veled beszélgetni kérdik miért barátkozik veled, lecseszik, vagy kicsúfolják mert beszélgettek, megkérdi hogy most akkor te vagy az ő legjobb barátja? stb.

4. Tehát akkor állj be te is a falkába, és te is, szemétkedj, bűnözz, nevess ki, meg szivass tanárokat, rendőröket, börtönőröket, kisebbeket, csúnyábbakat, vagy csak nézd végig, hogy befogadjanak?

2014. ápr. 23. 18:19
 5/7 anonim válasza:
Nekem osztálytársam, a fél sulit leverné egy kézzel, idegbeteg agresszív személy az illető. Rajtam kívül mást nem zaklat. Próbáltam vele beszélni, azt mondta, hogy "Nekem ehhez jogom van" és hogy nekem nincs jogom, hogy megállítsam őt a fizikai erőszakban. Tanács?
2014. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát úgy valószínűleg könnyű, hogy egyedül van. Beszélj róla rendszeresen az ofővel, küzdősportolj valamit és állj össze azokkal, akik szintén nem kedvelik.
2014. máj. 14. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Üdv! Első vagyok,

Úgyérzem félreértettél, úgy gondoltam nem olyan vészes a helyzeted, ezért a saját példámat leirtam, de a sztorit nem, az ún. " falka" része voltam, de nem voltam hajlandó résztvenni semmiben, csak kiharcoltam hogy ne baszogasson senki. Aztán elkerültem onnan. Van hogy szembejön velem az illető akinek évekkel ezelőtt beszoltam, és ma már ő köszön nekem és én lenézően bámulom amig elmegyek mellete.


De hogy érdemben reflektáljak a kérdésre, nem lesz megoldás erre sosem, de védhet tőle a furfang, és a tudás. :D

2015. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!