Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elmebeteg orvosilag bizonyítot...

Elmebeteg orvosilag bizonyítottan a szomszédom! Már volt kint a rendőrség! És elkezdett engem bámulni! Mit tegyek? Félelmetes tekintete van!

Figyelt kérdés

Nem szól semmit már rá köszöntem, integettem neki, dudaltam de csak áll és elmebeteg fejjel bámul!

Már 1x volt kint a rendőrség, mert a feleségével ossze veszett, és megfenyegette hogy megveri!

És engem bámul ha jövök megyek. Már a betonfal építésen töröm a fejem, mert a szemetet Kivittem, és meg látom a fejét a kerítés le fölöt!



Mit tegyek? Valamivel el kkéne ijeszteni vagy mi a megoldás?

Gondolom törvényileg arra néz amennyit akar!

De elmebeteg feje van!



2014. márc. 28. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Talán ha nem dudálnál és integetnél... :) (félig vicc)

Mit árt azzal, ha bámul? Ezzel a frusztrált viselkedéssel meg tényleg felhúzod, engem is felhúznál. Az elmebetegek többsége inkább önmagára veszélyes, mint másokra. Ha semmi egyebet nem tesz, nem fogja elvinni a rendőrség.

2014. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyel ki egy tukrot.
2014. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gonosz tekintete van, és nem normális, hogy valaki mereven bámul!

Tudod a filmekben is a szihopata sorozat gyilkos bamulja az áldozatait! Na igy bámul ő is!

2014. márc. 28. 19:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha sorozatgyilkos lenne és annyi esze van, mint amennyi látszik, már rég életfogytiglan ülne a börtönben. Elhiszem, hogy dilis, azt is, hogy ettől megijedsz, de túlreagálod a dolgot. Nem is tett számodra ezen kívül semmi kellemetlen rossz dolgot, csak csúnyán néz, a többit meg te képzeled hozzá.
2014. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk előbb nyugodj meg mielőtt Hasfelmetsző Jacket csinálsz belőle.
2014. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jujj -.- nyugi! amíg nem kezd el cseszegtetni, nincs gáz.
2014. márc. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kerüld el és azt is, hogy legyen lehetősége bámulni. A törvény nem bünteti még mindig az elmebeteg bűnözőket, hanem csak kórházba utasítja egy időre, majd pedig 1-2 év múlva kiengedi.
2014. márc. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Horus magnus est ***** válasza:

Nézz rá te is elmebetegen, vagy szólj neki, hogy ne bámuljon.

Azt csak próbáljon meg valamit tenni veled, jól elvered

2014. márc. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem is csak alaposan túlreagálod a dolgot, ill. veled sincs minden rendben

Tekintet miatt miért kell betonfal, sövény vagy akármi is megteszi.

2014. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bajer ***** válasza:
Irányíts a szemére 300 Wattos reflektort. Az még nem károsítja a látást csak káprázik tőle a szeme, így nem bűncselekmény. A napfényt ne tükrözd a szemére mert az megvakítja.
2014. ápr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!