Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám lekoptatni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karina200053 kérdése:

Hogy tudnám lekoptatni az egyik nagyon jó haverom anélkül hogy megbántanám?

Figyelt kérdés
az egyik haverom nagyon nyomul és már megbeszéltük hogy nem lehetünk többek mint barátok de nyomul tovább és amúgy tök aranyos meg sokat kedveskedik de nem akarom és úgy szeretném lekoptati hogy az neki ne fájjaon annyira ... nekem más tetszik :( a válaszokat előre is köszönöm

2014. febr. 5. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

más tetszik aki észre sem vesz...na mindegy...


mond meg neki őszintén,de nem fgja abbahagyni ezért meg kell szakítani a kapcsolatot sajnos

mindegy hogy hogy mondod meg fájni fog neki

2014. febr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért baj az, ha nyomul? Pláne, ha még neked is tetszik, hogy aranyos és kedves? Szerintem egyszerűen ne add be a derekadat, és majd leáll egyszer. Ha lekoptatod, abból biztos sértődés, megbántás, harag lesz.
2014. febr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lekoptatni nem kell, megbeszélni rendesen azt kell.

Voltam énis hasonló helyzetben, mármint nekem nagyon tetszett egy csaj, amelyikkel mai napig is legjobb barátok vagyunk. Tudod fiú lány barátságban mindig az egyik fél többet akar. Én elfogadtam azt, hogy csak barát akar velem lenni de ettől függetlenül mindig bennem van a remény, hogy talán mégis meg fog változni a véleménye. Ha megérti és el tudja fogadni, azt, hogy csak barátok lehettek, akkor maradjatok barátok, de ha nem tudja elfogadni, akkor ha megis bántod, muszáj, hogy abbahagyátok ezt a kapcsolatot, mert nem lesz jó vége. Lehet, hogy későbiekben rosszabb lesz a helyzet és ő fog téged megbántani, tudok erre pldt is.


Tehát, próbáld vele megbeszélni, ha meg nem lehet, akkor ne beszéljetek többet (ez az én véleményem)

2014. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) asszem télleg beszélnem kéne vele :/ vagy hagynom elcsitulni ... köszi :)
2014. febr. 16. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!