Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan tudnám az anyósomat...

Hogyan tudnám az anyósomat finoman lekoptatni?

Figyelt kérdés
Az anyósom minden nap átjön hozzám a nap különböző szakaszaiban, van egy fél éves babám, azért jár ő annyit, van úgy, hogy egy nap kétszer is jön, én nem nagyon kedvelem, mert beleszól mindenbe, még azt is megmondja, hogy a gyereket milyen ruhába öltöztessem, hogy milyen krémmel kenjem, hogy a tápszert meg a cumisüveget hová tehetem, melyik szekrénybe, idejön, önkényesen nyitogassa a szekrényajtókat, nézi, hogy mi van benne, mi hogy van elpakolva, turkál a cuccaim között, átnézi a krémeimet,(el is kéri, ha neki nincs) a múltkor utánnamjött a rendelőbe a védőnőhöz, mikor megláttam őt ott, majdnem elájultam, mivelhogy nem hívtam őt oda ott is mondta a hülyeségeit, nem tudom hogy kéne őt leállítani, hogy szálljon már le rólam, ne jöjjön utánam,meg ne szóljon bele mindenbe,és ne jöjjön át minden nap, elég lenne, ha hetente kétszer jönne én ezt a mindennapos átjárkálást már nem bírom, nekem is van dolgom, van úgy, hogy fürödni akarok, vagy a gyerekemet füröszteném, vagy aludnék, vagy valami ő meg akkor jön, amikor akar és be kell engedni, de olyan, hogy még este kilenc órakor is átjön nincs benne semmi belátás az ember iránt.
2014. jan. 11. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom van kulcsa a házatokhoz. Egyetlen megoldás ha a férjeddel beszélsz.
2014. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Emberölés nem játszik?
2014. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Amikor jön menjetek pont barátnőkhöz vagy sétálni aztán csak észhez tér.
2014. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nincs kulcsa, volt olyan, hogy nem engedtem be, de délután visszajött, megvárta, amíg a fia hazajön munkából, akkor jött, hogy be legyen engedve.
2014. jan. 11. 12:19
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Beszélj a férjeddel erről.Próbálja meg leállítani az anyját.Ha nem megy neki akkor viszont ketten álljatok elé és mondjátok el,hogy jó,hogy átjár meg stb.de kissé ritkíthatná az átjárást mert szeretnél a babáddal kettesben többet lenni.Mondd meg neki,hogy meg kell neked is ezt tanulnod,jól jön a tanácsa,meghallgatod de neked kell döntened a saját gyereked felett.
2014. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Megint egy megszállott anyós, pár hete is volt egy ilyen a GYIK-en.
2014. jan. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Tudom hogy köcsög vagyok, de...

Nyitogassa=nyitogatja

2014. jan. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

hetes, tényleg bunkó vagy. A kérdező elég egyértelműen nem a "budapesti" verzióját beszéli a nyelvünknek, de normálisan fogalmaz és ír, a tájszólásért kár beszólni.

Kérdező: én a helyedben az anyósoddal beszélnék először, és megpróbálnám elmagyarázni, hogy egyedül is boldogulok, és szólok, ha segítség kell, de a saját életemet én szeretném élni, a gyereket én nevelni/törődni vele, és nem óhajtok kéretlen tanácsot és üldözést kapni folyamatosan, valamint az embernek a privát szférára is igénye van. Lehet, hogy megsértődik, de hát ilyen az élet, mjad kiheveri.

2014. jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aki ilyen szinten, kérés nélkül átmászkál, betolakodik a másik életébe, annál ott agyilag nagyon nem stimmel valami.


Mondjátok meg neki a férjeddel egyetembe, hogy be lehet ezt fejezni. Vagy megbeszélés alapján jár át hozzátok, vagy sehogy. Ha még egyszer bejelentkezés, megbeszélés nélkül beállít, nem fogjátok beengedni. Akkor sem ha a férjed hazamegy a munkából. Akkor ő bemegy, anyós meg kint marad. Majd megunja...


Az ilyen betegeket nem lehet másképp leszerelni. Vagy , nagyon szélsőséges megoldás. Költözzetek el, és ne adjátok meg a címeteket.


Ez nyilván nem játszik, csak azért megemlítettem


Ha besértődik annál jobb, legalább nyugalmatok lesz a babucival:)


27/N

2014. jan. 12. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!