Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek nem gond, hogy...

Szerintetek nem gond, hogy elmegyek velük? Nem leszek harmadik kerék?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm mesélte egyik nap, hogy elmennek majálisra a barátjával. Én mondtam, hogy az tök jó, meg érdeklődtem, hogy hova mennek stb. Másnap a barátnőm mondta, hogy említette ezt a pasijának és ő mondta, hogy akkor mért nem megyek el velük én is. Szívesen elmennék és a barátnőmnek se gond meg igazából a barátjával is jóban vagyok (na meg ő ajánlotta fel), de félek, hogy zavarnék és felesleges harmadik kerék lennék. Szerintetek nem gond?
2014. ápr. 30. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott lesz még pár száz másik ember is.
2014. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok, de ők másokkal mennek én viszont velük.:D
2014. ápr. 30. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem lehet gond lesz, mivel a baratnod meselte megy a baratjaval...es nem hivott egyből. Valoszinu o egy olyan majalist szeretett volna, amire ketten mennek (mégha 100 masik kozes is). Csak te uber lelkesnek bizonyultal es lehet a baratjanak azt meselte, hogy hat most mit csinaljon veled? Erre o, nehogy megbantsa felajanlotta, hogy akkor hivjon meg teged is.

Szoval nem kerek inkabb kolonc;-), de megoldhatod esszeruen.

Elmesz veluk, aztan szepen egy ora mulva kozlod, hogy te most kettesben hagynad oket es feltalalod magad ne aggodjanak, igy is nagyin halas vagy nekik, hogy elhivtak, de most szukseged van egy kis kalandozasra nekik meg egy kis romantikara es mosolyogva dobbantasz. Igy jut is marad is.

2014. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így gondoltam, és akkor szerintem ezt is csinálom, köszi a tanácsot.:) Amúgy igazad van, mert általában el szokott hívni engem is magukkal, de nekem nem nem esett le.:/
2014. ápr. 30. 21:02
 5/8 anonim válasza:
0%

Talán ez a "harmadik kerék" az este további intim részleteire utal? Én biztosan mennék!

Lehet ez lesz életed legnagyobb "többcsajos" bulija!

2014. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Látom neked nagyon élénk fantáziád van.xD Nem, nem arra utalt.:)
2014. ápr. 30. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, legegyszerűbb ha tőle kérdezed, ha úgy látod zavarsz, lelépsz, ha nem akkor maradsz velük. Nem mindig jó az se ha csak kettesben vannak.
2014. ápr. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a legtöbb ilyen 3. kerék élményem nem volt valami jó, de nagyban közre játszott az, hogy legtöbbször nem bírtam a barátnőim pasijait, ha jól kijössz valakivel szerintem nem olyan para. Pláne ha tényleg a srác javasolta, hogy te is jöhetsz.
2014. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!