Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kizárnátok valakit egy közössé...

Kizárnátok valakit egy közösségből azért, mert testőrei vannak? Mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés
Pl. ha gimnazisták lennétek és ott lenne egy ilyen lány, akit testőrök kísérnek mindenhová, ahova megy.

2014. máj. 1. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk pont van 1 ilyen lány aki osztálytársam.Jófej, lehet vele hülyéskedni, nem utáljuk ki.

De szerintem ha jófej akkor tök mindegy hogy kivel hova megy,lehet vele barátkozni,hülyülni az a lényeg.

Ha beképzelt,kötekedő stb. akkor már talán kizárnánk

2014. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 moonlightsentinel ***** válasza:
75%

Hogyhogy testőr? Hát nem tudom nekem elég fellengzős + mi van, ha négyszemközt akarnék beszélni vele? Engem feszélyeznének a testőrök.

Órán meg aztán végképp nem tudom elképzelni h ott állnak o.O

2014. máj. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bumbi02 ***** válasza:
100%

Ez nem feltétlen fellengzős, van ahol indokolt lehet tényleg. Például egy kollegám főzött Bill Gatesnek, és két testőr állt mellette, és figyelték minden mozdulatát.


A kérdésre válaszolva: szerintem ha a testőrök normálisak, akkor nincs belőle gond.

2014. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bill Gatesnél meg lehet érteni, de egy gimnazista esetében mire fel bérelnek neki testőrt? o.O
2014. máj. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 mert mondjuk megfenyegették a szülei egyikét, hogy kinyírják az egész családot
2014. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem a lány bérelte fel maga mellé a testőröket, hanem a szülei. Így nem értem egyáltalán, hogy miért lenne kizárási indok, lehet már a lány is unja őket, hisz mindig a nyakában csüngnek. :D De mi miatt vannak testőrei? Lehet valami bírósági ügy, nem...?
2014. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis zárnám ki, biztosan megvan az oka.
2014. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

elég baj van ha már egy kislány mellé az iskolába menet is testőr kell.

ismerek sok gazdag ember, némelyik nagyon tele van, de testőre egyik sincs, pedig némelyiknek elkellene, amilyen életvitelt folytat.

el sem tudom képzelni, hogy egy szerencsétlen gyerek mellé miért kell testőr.

nagy gáz van ott az tuti.

2014. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem. Miért van testőre?
2014. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Már csupán a testőrök jelenléte elszeparálja őt bizonyos szinten a többiektől. Ha amúgy normális a csaj, akkor ezért ne büntessétek, hiszen valószínűleg nem tehet róla, hogy testőrök kellenek mellé.
2014. máj. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!