Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sosem lesz senki, aki szeret?

Sosem lesz senki, aki szeret?

Figyelt kérdés
Sziasztok .16 éves vagyok.Nincs egy barátom sem(se haverok),és úgy érzem magányos vagyok. A szüleim elég szigorúak, mikor régen osztálytársaim hívtak valahova,nem igazán engedtek el. Azóta nem is keresi senki a társaságom. (1-2 év alatt már rájöttek,hogy hiába hívnak,és el is felejt mindenki) Attól félek,hogy örökre barátok nélkül maradok,és kapcsolatom sem lesz. Mit tehetnék ellene?

2014. máj. 1. 21:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam hogy éjjel el akarok menni bulizni vagy bármi.

Nyáron délelőtt strandra se mehetek.

És ne mondd, hogy 16 évesen az a normális ha anyán kivül senkivel sem beszélek...

2014. máj. 2. 20:32
 12/12 anonim válasza:

Először a legfontosabb, hogy édesanyáddal leülj és megmondd neki, hogy úgy érzed, több szabadidőre van szükséged. Jön a nyár, el kell, hogy engedjen legalább strandra, vagy ide-oda császkálni (a városban, vagy nem tudom milyen helyen laksz)

Mindenképp meg kell neki mondanod, és azt is, hogy 16 évesen nem vagy már kislány, szükséged van egy kis szabadidőre. Persze év közben szorgalmasan tanulni kell, de hétvégenként pl muszáj kicsit kikapcsolódni, hiszen ez ha nem pihenhetsz akkor koncentrálni sem fogsz tudni úgy a tanulásra.

Másrészt próbálj olyan embereket keresni akik hasonló érdeklődésűek. Ma az internet világában ez már egyszerű dolog. Vannak klubtalálkozók kedvenc együtteseknek, ha megoldható akkor csatlakozz egyhez. Mikor 18-19 voltam én is kerestem magamnak Pink Floyd rajongók klubját és eljártam. :D Jó volt!

Vagy menj el egy koncertre, egy kávézóba ahol jó zene van, vagy akár kiállításra, valahova.

Hidd el, ha teszel érte, meg fogsz ismerkedni emberekkel és egyre több barátod lesz akik majd hívnak ide-oda.

De az első lépés, hogy elengedjenek és emiatt anyukád engedélyére lesz szükség. Legyél vele őszinte és kedves, mikor beszélsz vele, akkor meg fogja érteni. Ha elsőre nem enged, próbálkozz másodszorra vagy harmadszorra. Előbb-utóbb beadja a derekát. :) Te csak legyél kitartó és kedves vele, az mindig használ.


28/L

2014. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!