Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Középiskolai tábor?

Középiskolai tábor?

Figyelt kérdés
8-os vagyok. Felvettek egy középiskolába, és nyáron kötelező részt venni egy 3 napos táborban. Mi lesz, ha valaki piát vagy cigit hoz és elkezd kínálgatni? Én nem cigizem, nem fogyasztok alkoholt, hogy utasítsam el anélkül, hogy kiközösítenének emiatt?
2014. máj. 2. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A cigi miatt nem fognak, abban biztos lehetsz, a piából meg kortyolsz egyet, meg megmondod, hogy nem szoktál inni és ennyi; ebbe még nem halt bele senki.

Amúgy erre különösen szoktak figyelni a táborokban a felügyelők, szóval nem kell félni, mert vagy ők, vagy a felsőbb évesek úgyis el fogják kobozni, ha valakinél találnak :D

2014. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy becsempésznek cigit is meg piát is. Cigizni nem muszáj, nem hiszem hogy mindenki cigizni fog. Inni sem kell, ha nagyon kínálgatnak, akkor igyál 1-2 kortyot és ennyi, nem fognak emiatt kiközösíteni:)
2014. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Én sosem ittam egyetlen kortyot sem és nem is cigizek. Nem volt ebből gond.

28/N

2014. máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se emiatt közösítik ki a másikat.. bár én mindig a cigizős és a piálós bandába tartoztam nyolcadikos korom óta, sose bántottunk senkit azért, nem tart velünk...
2014. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszolóhoz hasonlóan én is régóta űzöm a dolgot, de még senkit se közösített ki a társaságom azért, mert nem cigizik vagy iszik.

Ha kínálnak, és nem kell, utasítsd vissza. Ennyire egyszerű.

Ugyanúgy lóghatsz a piás cigis társasággal, ha normálisak, nem fogják zokon venni a dolgot.


Ami tutibiztos kiközösítést eredményez a züllött klikkből, az a pia/cigi miatti cseszegetés. Amíg nem annyira konzervatív a felfogásod, hogy konkrétan elítéled ezeket, és ezt hangoztatod is, lenézed őket, addig nincs okuk panaszra.

2014. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!