Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha a metrón (vagy bárhol)...

Ha a metrón (vagy bárhol) megláttok egy 155 centi magas és kinézetre kb.35 kilós lányt, akkor mit gondoltok először róla? Vagy hidegen hagy titeket?

Figyelt kérdés
Azért érdekel mert a napokban a metrón mellém ült egy ilyen lány, és mindenki elég furcsán nézte őt.
2014. máj. 2. 19:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

# 9:

Biztos, hogy ez a magasság/súly anorexiást takar?

2014. máj. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
9es+kérdező: hol láttatok ti bárhol 155 centis és 35 kilós nőt? :D Amit 9es belinkeltél azoknak a nagyja photoshop pl. elrettentés céljából. Max. láthattál 155 centis vékony/sovány nőt, és az ezzel kapcsolatos félelemeidből fakadóan elkönyvelted, hogy tutira 35 kiló, ilyen jellemű stb.
2014. máj. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

ja, minden képen, meg a koporsóban is photoshopolták, ugye?

[link]

2014. máj. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Jajj, de naív vagy. Egyébként hol látsz a linkednél olyan képet ahol koporsós verzió van? Max. csak mutatják a koporsót, nem gond?

155 centi és 35 kilóval kórházba feküdne az illető, vagy legalábbis otthon, de ereje metrózni nem lenne.

Legminimálisabban is 45 kilós alacsony termetű nőt láthattál, volt ilyen ismerősöm, viszont már ő is beteges volt, túl sűrűn már ő se utazgatott, pont mert beteg volt.

Én amúgy 55 kiló vagyok, de amennyire félsz ezektől szerintem te még rólam is 35 kilót feltételeznél, ha látnál! :D :P

2014. máj. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért meglepő, hogy többen a magasságon akadnak fenn, mint a súlyon.


Az még meglepőbb, hogy ezek szerint baromi kevesen tudják, mennyi a 35 kg.

2014. máj. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

sehol nem látok koporsós verziót, a csaj meghalt...és meghalt még sok egyéb baromi sovány ember és hidd el, hogy ideig óráig tudnak ők is metrón közlekedni


amúgy meg a kérdező látta a metrón a 35 kg-os csajt, nem én, de a volt kolléganőm a 165 cm-hez 42 kg (mondjuk, ő nem anorexiás, csak genetikailag ilyen és folyamatosan hízni próbál, kevés sikerrel, mert sportolni lusta, de annyit eszik, mint 2 felnőtt hapsi), szóval, ha látnék egy 35 kgos nőt, akkor el tudnám dönteni, hogy mennyi a tömege

2014. máj. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Amit írtam azt neked a linkre írtam, illetve mindkettőtöknek, ezért kezdtem úgy, h te és a kérdező. Szerintem érthetően fogalmazva, de mindegy.

Egyébként meg nem értem mi ezzel az egésszel a probléma, eredetileg nem anorexiásokról volt amúgy se szó. Mások külleme felett pedig ítélkezni, és az alapján bárkit lenézni meg gusztustalan emberi jellemre vall. Zavarhat bárkit, de tartsa meg magának, tanuljon meg megbékélni vele, ennyi.

2014. máj. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Hiába nincs szó anorexiáról, ez már az a kategória.


Ez olyan, mintha azt mondanám, láttam egy 320 kilós embert. Valaki azt mondaná, hogy az kórosan elhízott. Én meg azt mondanám, itt most nem a kórosan elhízottakról van szó, hanem a 320 kilós emberekről.

2014. máj. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Csak, mert neked vmiért anorexia fóbáiád van egyértelműen, attól még nincs igazad. Millió egy okból nézhet így ki egy ember, ha látsz is ilyet, amit erősen kétlek! Pláne ruhán keresztül ki van csukva, hogy lásd. Max. az arcát láthatod, de mint írtam millió egy más ok is van, ahogy a 320 kilósnak is millió egy oka van a zabáláson kívül, hogy miért olyan. De mentegesd csak magad, hogy miért ítélkezel mások külleme felett. Majd rájössz, hogy milyen, ha téged fognak vmiért elítélni etéren.
2014. máj. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Mellesleg 320 kilós ember sincsen! :D
2014. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!