Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha a metrón (vagy bárhol)...

Ha a metrón (vagy bárhol) megláttok egy 155 centi magas és kinézetre kb.35 kilós lányt, akkor mit gondoltok először róla? Vagy hidegen hagy titeket?

Figyelt kérdés
Azért érdekel mert a napokban a metrón mellém ült egy ilyen lány, és mindenki elég furcsán nézte őt.
2014. máj. 2. 19:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Átváltottam fontba (lbs), kb. 705 font a 320 kiló.


Google:


[link]

2014. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Hajj, jól van, örülök, h a nagy vigyor értelmezését csak vigyornak bírod értelmezni! Ilyenkor magadat igazolod vissza, hogy jogosan ítélkezel? :D

De ahogy írtam, nyugodtan ítélkezz csak, majd rájössz a lényegre, egyszer. Pá.

2014. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

És ez nem "elítélni valakit a külseje miatt", ez már kb. halál kategória. Ez nem csak az, amikor valaki felszed 10 kilót és a családjának nem tetszik, hogy "kövér" lett.


Itt már nem számít a külső, mert ez már betegség. Őket nem azért nézik meg, hogy "juj de ciki, kék körömlakkja van", hanem "basszus, ez nemsokára megdöglik".

2014. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

De elítélés, mert honnét tudod, hogy miért lett olyan? Mi áll mögötte? És pláne mi közöd hozzá? Ha zavar, segíts ilyen embereknek, de ne ítélkezz. Ennyi.

Egyébként még mindig csak te hozod ezt a témát, a fő kérdés nem tér ki rá külön, és mint látod a kérdező baromira nem nyilatkozik, hogy miért is zavarja a dolog. Te meg helyette válaszolsz, holott tudtommal nem te vagy a kérdező. De amúgy én itt befejeztem, mert ez már a trollkodás kategóriája.

2014. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Mi trollkodás?


Akármi is az oka annak, hogy valaki 35 kiló, nem normális!!! És nem azért, mert kinevetik, mert ez már nem az a kategória, akit lenézel, hanem az, aki miatt aggódsz.


Nyilván aki 35 kilós, az beteg. Szerinted, mint egy pofátlan paraszt, menjek oda hozzá, hogy "ne haragudj, van mit enned? Meséld el a betegségedet, a személyes dolgaidat nekem, egy vadidegennek, hogy tudjak segíteni."


Én ha megnézném az ilyen lányt, azért lenne, mert sajnálnám, hogy szegénynek nincs egyetlen rokona, barátja, iskola vagy munkatársa, aki észrevenné, hogy valami komoly baj van vele.

2014. máj. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Mellesleg van egy olyan érzésen, hogy a kérdezőnek fogalma sincs, hogy nézne ki egy 155 centi magas 35 kilós lány.

Valószínűleg csak egy nagyon sovány lány volt, 45 kiló körül, mert ha két lábon járó csontváz lett volna, a kérdező sem értetlenkedik, hogy miért nézte mindenki.


De az is lehet, hogy mivel mellette ült, szemből nem látta, és el volt kenődve a sminkje, vagy égnek állt a haja, vagy akármi más.

2014. máj. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen gyorsan írsz, egész nap itt remegsz, hogy mikor jön új válasz?
2014. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Képzeld épp online vagyok gyikon, és vissza szoktam nézni a korábbi topikokba, amik érdekelnek. Tilos? :D

Egyébként nem tudom, hogy feltűnt-e, de te nem bírod lezárni a témát, én még mindig max. csak én lüke vissza reagálok neked, de nyugi, mostantól nem fogok, mert még kitalálod rám, hogy én vagyok a troll. :D

2014. máj. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ja, és csak súgok, a sajnálkozás is ítélkezés/lenézés.
2014. máj. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!