Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy 23 éves,190...

Mit gondoltok egy 23 éves,190 cm magas és 120 kg-os lányról?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, a súlyom eloszlik a testemen (van derekam, bár a combom és a popsim kicsit méretesebb az ideálisnál).

Van párom, de mostanában kicsit szeretnék vékonyabb lenni, hiányzik az elhatározás... :S


2014. febr. 16. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit nagy a súly. Tud szép lenni, ha nem lesz még súlyosabb, de ekkora magasság mellett akkor is fennáll a veszélye annak,hogy ezt a tömeget rosszul viseli majd a későbbiekben a csontozata, főképp a gerince és a lábai.
2014. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem is kövér ( mert ugye ezt alakra mondjuk ), akkor is túlsúlyos ( mert ezt ugye súlyra mondjuk ). Le lehetne adni egy pár kg-ot.
2014. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tavaly tavasszal 110 kg voltam, majd nyárra leadtam 8-10-et belőle, szép voltam. Majd eljött a nyár vége, s szépen lassan szaladtak fel a kilók.

Nem tudom megállni az esti nassolást, napközben még csak-csak, de filmnézés közben, esténként mindig nassolok. Ez lett a vesztem.

Szerintetek miért van ez? Mit tegyek, hogy erről le tudjak szokni?

Felnőtt, értelmes lány vagyok, ezzel mégsem tudok dűlőre jutni. Tavaly tudtam, de most nincs ihletem.

Köszönöm! :) :|

2014. febr. 16. 23:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
esti nasinak egyél gyümölcsöket :) szerintem ez jó megoldás lenne. kompromisszum magaddal. a nasi megmarad csak egészségesen
2014. febr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Nassolj zöldséget. Én szeretek répát rágcsálni, szerintem finom :)

A 120 valóban sok kicsit, de valószínű hogy vastagabb alkat is vagy, meg magas is.

Én csak 180cm vagyok és kevesebb kilónak nézek ki mint amennyi vagyok. Erre nagyon sok idő alatt jöttem rá. Nem a súly számít hanem hogy a feleslegtől megszabadulj.

2014. febr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
2 vagyok. Igen a zöldség / gyümölcs nass jó ötlet. Pl. alma sajttal / körte / barack. Nagyon finomak, csak ebből sem szabad sokat enni. Egyébként ha mozogsz és az adagot csökkented ( főleg a cukros ételeknél, édességeknél, csokiknál ), akkor fogyókúra nélkül is le lehet adni kényelmesen, éhezés nélkül akár 20-30 kg-ot.
2014. febr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, aranyosak vagytok.

Igen, kb. 20 kg-ra lenne szükségem, mínuszban. Nagyon nehezen tudom megállni, hogy azután a bizonyos 18 óra után ne egyek. 1-2 este sikerül, majd másnaptól bepótolom egyéb extrával, akár 22 órakor is.

Amiket írtok, pl. alma sajttal vagy zöldségek... ezek akkor is fogyaszthatók, ha elmúlt 18-20.00?

Azt hiszem az akaraterőm a baj... pedig tavaly tavasszal milyen ügyesen ment...

2014. febr. 16. 23:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden nőnek jobban oda kellene figyelnie magára, és a reklámokkal / tévhittel ellenben ez nem a sminkre vonatkozik.


A 120 kilós nőknek is, de a MÉG nem hormonzavaros, egészségesebb csajoknak is (mert még lesznek betegek ha az elvárt életmódot, táplálkozást folytatják).

2014. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!