Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki már 3 napja nem...

Ha valaki már 3 napja nem válaszol fb-n, feltételezhetwm azt, hogy haragszik rám/valamo gondja van velem?

Figyelt kérdés
Szoktunk beszélgetni, élőbe 3 napja találkoztunk utoljára, én még aznap este írtam neki ("na mizu?"), azóta többször is volt fent fb-n, de még csak el sem olvassa... Szerintem valamiért haragszik rám. Ti milyen szituációban csináljátok ezt?
2014. máj. 3. 08:31
 1/5 A kérdező kommentje:
*feltételezhetem
2014. máj. 3. 08:31
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

-Lehet, hogy nem kapta meg, vagy rossz mappába ment...

-Nem ért rá, mindenre...

-Rohadtul nem tulajdonít ekkora jelentőséget a facénak...

2014. máj. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
(Szóval inkább emailt írj neki, az személyesebb, de ha fontos, akkor telefon, és ennyi...)
2014. máj. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Több napos ünnep van. Lehetnek programjai, és max. csak bekukkant a fb-ra. Lehet csak te figyelgeted ennyire a fb-ot , ő pedig tök jól elvan és nem is gondolja hogy miket feltételezel róla.
2014. máj. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor "nem olvasom el", mikor a boríték alatt látszik a teljes üzenet, és nem akarom elfelejteni, hanem hagyom, hogy a face mutassa tovább olvasatlanként. Lehet, hogy a face is meg az emlékezete is cserben hagyta a barátodat, és azért nem ír, vagy lehet, hogy telefonos visszaröffenéseknél többel szeretne megtisztelni, csak még azóta nem ült le fizikai billentyűzet elé annyi időre, amennyivel megtisztelne téged.
2014. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!