Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kibékültem a legjobb barátnőmm...

Kibékültem a legjobb barátnőmmel, de most az a lány akivel ő addig jóban volt amíg velem haragban, haragszik ránk amiért elhanyagoljuk. Hogyan értessük meg vele mi történt? 14/l

Figyelt kérdés
Szóval kb egy hónapig nem beszéltünk azzal a barátnőmmel, akivel 6 éve legjobb barátnők vagyunk, mert hülye voltam, mindegy is. Szóval amíg nem beszéltünk ő jóban lett egy másik lánnyal, aki teljesen bekattant és az a mániája, hogy akkor ők ketten most BFF mittudoménmik :D De ő soha nem lesz olyan szoros kapcsolatban vele mint én voltam/vagyok és mióta ugye mi megint minden percet gyakorlatilag együtt töltünk, azóta megsértődött, gyilkosan néz ránk és az egész osztály előtt hisztizik. Próbáltunk beszélni vele többször is, de személyesen nem ebszél hozzánk, csak facebook-on pofázik folyamatosan h "őt mennyire becsapták" stb. Azt hozzá kell tennem, hogy akármit mondott neki a barátnőm, ő le se sz@rta, csak hümmögött aztán beszélt a saját dolgairól. Szóval mit tudnánk csinálni, hogy lenyugodjon??

2014. ápr. 25. 16:38
 1/2 cicus001 válasza:
Hát én oda állnék elé ,és kerek perec megmondanám neki hogy mi a cucc van.Élőben is meg fbn is.stb..stb.. Megmagyaráznám a dolgokat.. Ha nem éti meg így járt. Mit számít? Idővel majd lenyugszik.Hidd el! :D
2014. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tollbogre ***** válasza:

Amikor a állat felfedezi környezetét gyakran használja nyelvét információ szerzésre és ez fontos társadalmi interakció.Gyakori betegség típus a parazita fertőzöttség, a tüneteit nem könnyű észre, venni.


Ilyenkor lelassul, sokan ezt a lustaságra fogják. Elő fordulhat, hogy az egyik szemére hunyorít, esetleg olyan mint ha esetleg kancsal lenne, de leginkább a széklet állapota és erős szaga jellemzi. Ilyenkor a férgek akár szabad szemmel is láthatóak.

idézet

2015. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!