Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm haragszik...

A legjobb barátnőm haragszik rám. Mit tegyek hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés
Megbántottam a barátnőmet, és már hetek óta nem áll szóba velem. Mivel engeszteljem ki?

2013. okt. 19. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel bántottad meg ennyire?
2013. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. okt. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is:mivel bántottad meg? Mert attól is függ. Amúgy szerintem SEMMIKÉPPEN ne az interneten keresztűl kérj bocsánatot.
2013. okt. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem kérj tőle bocsánatot(tényleg fontos hogy ne neten) Elég nehéz így segíteni hogy nem tudni mivel bántottad meg,de mond hogy nem úgy gondoltad.Lepd meg valamivel,amit nagyon szeret.p.l.:ha szeret enni a kedvenc sütijével,ha szeret egy filmet vagy könyvet akkor egy ahhoz kapcsolódó kis tárgy(személyesebb ha kézzel készített),vagy ha örökmozgó akkor valami kinti program.Nem túl nagy dolgok de jól esnek.
2013. okt. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hosszú....2. nem azzal :)

az a baj hogy max. heti 10 percet tudok vele találkozni :((

2013. nov. 3. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!