Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ne utáljan...

Mit csináljak, hogy ne utáljanak meg az emberek mindig egyből?

Figyelt kérdés

Csúnya vagyok és határozatlan, szóval ha valakivel találkozok vagy valakinek beszélnie kell velem, egyből elítél, kerülni akar, meg ilyesmi. Mindenki elfordul tőlem, és csak arra vagyok jó, hogy utcán legyen kit megbámulni.

Mit csináljak? És a csúnyaság meg a határozatlanság lehet elég ok arra, hogy egyből elfordulnak tőlem az emberek?


2013. dec. 13. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Aki az embert a külseje alapján ítél az szerintem nem jó ember vagy rasszista.

Szerintem próbálj meg határozottabb lenni valahogy,az sokat dob,tudod ezt megszokták érezni.

Ha csúnyának tarod magad vagy annak gondolod magad,akkor próbálj egy picit ezen javítani,manapság van egy csomó trükk arra hogy mit hogy lehet kiemelni vagy nem kevésbé kiemelni,tehát az előnyös vonásokat kell kiemelni ha érted mire gondolok.

2013. dec. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

próbáld meg javítani a külsődet és kezd el megkeresni hogy miket szeretsz magadban

írj egy listát,hogy pl szép a szemed,kedves vagy

ezt olvasd naponta,kezd el megszeretni magadat,így nő az önbizalmad,jobb lesz a kisugárzásod ami sokat segít,meg az is lehet,hogy nincs gond a külsőddel,csak nem találtad meg a hozzád illő stílust

2013. dec. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mask (amerikai film, 1985)

rendező: Peter Bogdanovich

főszereplők: Cher, Sam Elliott

2013. dec. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mihály

ez nagy segíség

idióta

2013. dec. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!