Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan szabadidős rendezvén...

Van olyan szabadidős rendezvény, ahol csupa ismeretlen ember jön össze?

Figyelt kérdés
A különböző szabadidős programokon sokszor probléma, hogy az emberek párosan jönnek vagy többen, és ilyenkor nehezebb új kapcsolatokat teremteni, mert a társaságukkal vannak elfoglalva. Létezik olyan szabadidős program, ahol garantáltan csupa olyan ember jön össze, akik ismeretlenek egymásnak? Új emberek megismerése szempontjából ez lenne a legjobb, mert így kénytelen mindenki nyitott lenni, hiszen nem ismer senkit mást.

2014. máj. 4. 21:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Ilyen engem is érdekelne, de kizárólag Szombathelyen.
2014. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
A helyszín első körben másodlagos. Először azt lenne érdemes összeszedni, hogy milyen típusú ilyen programok vannak.
2014. máj. 4. 22:00
 3/33 anonim ***** válasza:

[link]

Ha van motorod akkor motoros találkozók is jók,bár igen általában ott is mindenki mással érkezik,de sokan le állnak beszélgetni egymással ,mert mindenki testvér :)

Esetleg szoktak rendezni amolyan triatlon,futás meg ilyen versenyeket,ott is lehet ismerkedni szerintem két lihegés közt :)

Ha esetleg van valami hobbid,akkor keress rá a google oldalon hogy a közelben hol van klub,fanklub vagy kisebb csoportok,ilyen helyen már alapból jó mert ugyanaz a hobbija mindenkinek és már alapvetően van miről beszélgetni ...

2014. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

A túra nekem is eszembe jutott, de ez éppen olyan hely, ahova sokan párosan mennek, és ha én egyedül megyek, akkor nehezebb kapcsolódni hozzájuk. Írják is a linkelt oldalon, hogy "Nem kell ismeretlenekkel túráznod, előre tudod ki vesz részt egy túrán".


A klub, fanklub, meg egyéb csoportok abból a szempontból jók, hogy van közös téma, de itt azért nem jó, mert itt általában összeszokott társaságok vannak, ahova idegenként cseppensz be.


Ezért gondoltam, hogy új emberek megismerésére egy olyan szituáció lenne a legjobb, ahol mindenki ismeretlenként és egyedül érkezik, mert akkor szükségszerű a kapcsolódás másokkal. Léteznek ilyen programok, ahol ez a feltétel teljesül?

2014. máj. 4. 22:08
 5/33 anonim ***** válasza:

a túrákra sokan mennek egyedül is. Voltam már Én is de ha mindenki párban van és Te vagy egyedül még akkor is akad aki hozzád szól,esetleg érdeklődnek hogy honnan vagy stb stb

A klubok is jók,nem mindig van az hogy magadra maradsz,na meg szerintem ott is foglalkoznak egymással az emberek,ha összeszokott csapat van az sem gáz,valaki biztos felkarol de ha nem akkor bele kell törődni ...Az életben nem csak jó élményeket kell átélni!

2014. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

"valaki biztos felkarol de ha nem akkor bele kell törődni "


Na ez az. Én pl. nem szívesen vennék részt egy túrán úgy, hogy nem tudtam kapcsolódni másokhoz, és egyedül caplatok. Nekem ez nem lenne jó élmény.


Amiket felsoroltatok mind jó lehetőség egyébként (klub, túra), de itt most olyan lehetőségeket keresek, ami a kérdésben van, hogy csupa ismeretlen ember jön össze valami programra.


Nincs olyan szabadidős elfoglaltság, aminél valami sajátosság folytán ez így szokott alakulni?

2014. máj. 4. 22:28
 7/33 anonim ***** válasza:

Hyperspace,Mayday,Bónusz, Stb ezek évente egyszer vannak és csupa ismeretlen megy el ,a buli olyan ha mindenki jól érzi magát akkor mindenki szeret mindenkit! :)

Amúgy szerintem az a baj hogy túlságosan ráfeszülsz a dolgokra!Lazítani kéne egy picit,ha elmész valahova akkor ne kimondottan azért menj mert barátkozni akarsz hanem azért mert jól akarod érezni magad és ha emellett barátkozol az már csak plusz!Én voltam már többször is egyedül túrákon,általában azért mindig akadt valaki akivel tudtam beszélgetni,természetesen volt nekem is hogy nem sok mindenkivel beszélgettem,de nem is azért mentem... :) Szóval picit lazítanod kéne!Vagy többet inni :)

2014. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Szóval az ital a végső megoldás? :D Nem akarok csak ezért inni, és ittasan túrázni sem lenne ideális. :D


A fő gond az, hogy ezek a túrák meg ilyenek amúgy nem vonzanak, szóval ilyenre csak ismerkedési céllal mennék el, ebből következően azt nem igazán élvezném, ha nem sikerülne kapcsolódni másokhoz, és csak a túrának kellene örülnöm. :P

2014. máj. 4. 22:57
 9/33 A kérdező kommentje:

"Hyperspace,Mayday,Bónusz"


Ezek amúgy mik? Nekem nem ismerősek? Valami koncertek? Sajnos a koncertek egyáltalán nem érdekelnek, nem szeretem a hangos zenét és a tömeget.

2014. máj. 4. 22:59
 10/33 anonim ***** válasza:
kérdező, a diszkók pont ezért vannak!
2014. máj. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!