Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez milyen ember? (Többi lent)

Ez milyen ember? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Néha nevet, magába zárkózó, türelmes, nem szemtelen, nem nagyképű. (ezek után azt hihetitek, hogy ez egy hülye de nem mert logikusan gondolkodik, jó meglátásai vannak stb.) És még annyi, hogy ez az ember mire fogja vinni a társadalom ki fogja rekeszteni vagy a mostani emberek befogadják?
2014. máj. 9. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Okos, senki sem fogja kirekeszteni, hanem tisztelni fogja.
2014. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudjam? Nem ismerem az illetőt. Amit aleírtál a semminél éppen több.

De láthatóan önbizalomhiányos.

2014. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mennek a zöldek!
2014. máj. 9. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a zárkózottság még a normális kategóriába esik, akkor semmi gond sincs egy ilyen emberrel, sőt. Arra viszont, hogy melyik része a nem normális verzió bőven rá leírás a neten. Amit neked kéne eldönteni, mert te ismered, nem mi válaszadók.
2014. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Inkább úgy mondom van valami esemény akkor nem vesz részt benne. De nem az, hogy minden áron egyedül akar lenni hanem, hogy nem mindig van benne és csöndes.
2014. máj. 9. 20:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát a társadalom maximum azért rekeszti ki, mert nincs benne semmiben meg zárkózott.

Bár a mai társadalmat inkább nem jellemezném...

Viszont ha értelmes, azt veszem ki a leírásból akkor igen sokra viheti a logikus gondolkodással.

Tudod az orvosira is csak a gazdagok tudnak menni mert rohadt drága, ezzel arra akarok kilyukadni hogy egy papír még semmit nem jelent.

2014. máj. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na akkor a normális zárkózottsága van, ami szerintem nem is az, legalábbis ha magamból indulok ki én is ilyen voltam. Nem akartam mindig egyedül lenni, de más dolgokkal éreztem jól magam, mint a nagyobb átlag, pl. én egyszerűen nem éreztem magam jól egy discóba, de tekézni már szívesen mentem. Én is csendes voltam, sokan cukkoltak is vele, de ahogy írta az előző is azzal mind egyet tudok érteni. Igaz, belőlem nem orvos lett, hanem informatikus. :)
2014. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!