Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Próbálok beilleszkedni az osztályban, de egyre inkább kiesek a társaságból. 4 éve járok oda de sohasem voltam senkivel annyira jóban hogy napi szinten beszéljünk és mindent elmondjak neki. Tudom hogy ebben én is hibás vagyok, elég különc vagyok, más dolgokat szeretek mint a többiek. Kicsit antiszocnak is érzem magam. Azt sem szeretik hogy mindig megmondom az őszinte véleményem.

Nincs olyan akinek elmondhatnám minden gondom, bármikor felhívhatnám, ha szomorú vagyok megvigasztalna.

Annyira rosszul esik az egész, hogy nincsenek igazi barátaim. Nem tudom mit csinálnak, én próbálok megfelelni, beilleszkedni de egyszerűen nem tudok. Mit csináljak? :(

14/L



2014. máj. 13. 18:16
 1/3 Kent04 válasza:
100%
Amin mindenképp változtatnod kéne az különcködés. Az hogy őszinte vagy jó dolog, de ne mond ki mindig durván a véleményedet inkább finoman. Gondold végig ki lenne az a személy kiben igazán megbíznál, és utána barátkozz vele.
2014. máj. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem egy korodbeli érzi így, szerintem idővel változni fognak a dolgok ahogy te és a környezeted is komolyodik.
2014. máj. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy akkor növezd meg a körmöd és festegesd,díszítsd változatosan.Hordj szoknyát,szandált vagy magassarkút.Menj fodrászhoz vágasd le és festesd be.Ha jól érzed magadat a bőrödben akkor barátkozni fognak veled.A körömlakkozást minden lányt érdekli,így nekik is csinálhatod.Érdeklődj az felől,hogy őket mi érdekli és vond magadat is bele.

Ha fiú vagy akkor figyeld meg,hogy a többieket mi érdekli.A foci vagy a zene.Informálódj ezekről a dolgokról őket is kérdezd meg vagy csak nyögd be az új infót.Hívd meg őket valamire.

Valamint ne próbálj megfelelni nekik,ne görcsőlj erre.

2014. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!