Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátokat?!

Hogy szerezzek barátokat?!

Figyelt kérdés

Nincsen sok barátom,csak az iskolából de rajtuk kivűl nagyon nincs több barátom mindenkinek tök sok barátja vna meg minden és ez nekem olyan rossz mert nemakarok megváltozni csak azért hogy többen szeressenek, márpedig a többi lánynak csak azért van ennyi barátja mert r*bancos képeket tölt föl mindenkivel flörtöl mindenkit visszajelöl facebookon...de én nemakarok ilyen lenni valamiért nekem ez a barátkozás sosem ment annyira, akit nemismerek azokhoz nemszólok hozzá de az osztálytársaimmal meg tök jól elhülyülünk,nagyon félénk lennék, ez lenne a baj?! valaki segítsen már ha ebben lehet!:(

14/L



2014. márc. 22. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy ! majd lesznek ! Én pl általános iskolábol alig dumáltam valakivel osztálybol ! talán 3-4 emberel ..de utolog visza gondolva nem csoda ! sok bunko volt..F/27
2014. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a fontos,hogy önmagad légy.Ha így teszel,biztos hogy később több barátod lesz,akik majd önmagadért fognak szeretni,és igaz barátaid lesznek.Az szerintem nem baj ha egy kicsit félénk vagy,az a fontos,hogy legyél mindig pozitìv és kedves.A többi majd kialakul...Sok sikert hozzá! 21/f
2014. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az sosem baj, ha egy lány félénk. Sőt! Sokkal többet érnek az ilyenek, mint a khm... r*bancok. Értékeld magad, ne hagyd hogy mások összezavarjanak. Mindig arra törekedj, hogy élvezd az életet. Belőled csak egy van ;)


18/F

2014. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy hány barátod van. Nekem jelenleg most csak egy olyan ember van, akit a barátomnak nevezhetek, de ő egy igaz barát, akire bármikor számíthatok.

Azokat, amiket te leírtál, azok nem igazi barátságok. Ezek inkább "kirakat" kapcsolatok. Inkább legyen kevés barátod, akikre bármikor számíthatsz, minthogy legyen sok, akik pedig lelkiismeret furdalás nélkül otthagynak, ha bajban vagy.

2014. márc. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!