Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátokat?

Kenis21 kérdése:

Hogy szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
25éves vagyok sosem volt sok barátom,de az utobbi időben nincs egy sem.Voltak akikel a távolság miatt szakadt meg a barátságés voltak akikel csak úgy.Most én is új helyen élek és szeretnék barátokat,de nem tudom,hogy keresek.Ti mit csinálnátok?
2014. márc. 10. 23:10
 1/1 anonim válasza:
Hát ha suliba jársz ott egyszerűbb lesz a dolgod, beszélgess sok mindenkivel. ha munkád van ott alapvetően kötődnek barátságok, ha kell ha nem egy idő után együtt fogsz dolgozni vkivel aki szimpi, de ha egyik sem akkor nézz szét a környéken hátha van veled egy idős fiú lány, akihez odamész hogy most költöztél oda (valami kérdéssel fordulj hozzá hogy ezt és ezt keresed vagy mittudomén) segítsen neked. Az emberek ha szívességet kérsz tőlük és teljesítik jobban kötődni kezdenek.
2014. márc. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!