Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
30 vagyok és teljesen magányos. ronda vagyok kövér anyámmal élek, minden ami negativ. nem járok sehova de ez már rossz. már késö barátokat szerezni?
2014. márc. 16. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Soha nem késő...

ja,ezt mondja mindenki,de késő,már nekem is túl késő.

2014. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nah a következő a helyzet.

Felállsz a székből,felveszel valami sportosabb öltözetet,megkeresed a legközelebbi futópályát,és eljársz rendszeresen futni. Aztán lehet menni konditerembe is,ahol lehet ismerkedni.

Utána keresel egy fodrászt,és csináltatsz valami hozzád illő frizurát.

És ha ez mindegyik megvan,akkor már a határozottságon,az eltökéltségen múlik,hogy változtatsz e magadon. Ha kitartó vagy jönnek majd le a kilók rólad,és ettől nő az önbizalmad,meg szebb is leszel tőle. Közben ugye próbálsz ismerkedni a konditerembe,és eljárhatsz egy két téged érdeklő helyre,ahol szintén lehet ismerkedni. Kereshetsz magad mellé a neten futótársat is. Vannak különböző fórumok,ahol esetleg találhatsz hozzád hasonló korabelit,aki szintén társaságra vágyik,és együtt egyszerűbb is eljárni futni a motiváció miatt.

Barátokat sosem késő szerezni,de amig otthon ülsz és azon gondolkodsz mihez van késő addig is jár az idő! Sok sikert! :)

2014. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!