Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek és mit mondjak,...

Mit tegyek és mit mondjak, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy kedves fiúval.Néhányszor találkozgattunk,mozizgattunk.Csakhogy nekem nem megy még a csókolózás sem.Nem csúnya,nem bunkó...Csakhogy amikor közeledik felém vagy megölel vagy megpuszil...Valamiért nem tudok lazítani mellette,rögtön mereven állok és ülök.Nem tudom miért,de az biztos,hogy nincs összhang közöttünk.Én már szakítani akarok vele,mert egyre folytogatóbnak érzem a vele töltött időt.Nem akarom megbántani.Tudtok tanácsot adni?

2014. máj. 14. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp meg fogod bántani, ezt nem lehet elkerülni.

A legjobb amit tehetsz, ha őszinte vagy vele, de nem kell nyersen fogalmazni, lehet ezt finoman, de határozottan is közölni; le kell ülni szépen és meg kell beszélni a dolgokat, esetleg meg is lehet beszélni, hogy mi volt jó, mi volt rossz, hogy tanuljatok belőle mindketten.

2014. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Őszintén mondd meg neki, hogy kedvesnek, aranyosnak tartod, de nem vonzódsz hozzá, mint férfihoz. Ha ezt el tudja fogadni, akkor lehettek barátok, ha nem, akkor kénytelen vagy magad távol tartani tőle.
2014. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát az a legnagyobb baj,hogy ő őszintén kitárulkodó volt én meg már az elején is zárkózott voltam és az is maradtam.Nem is ismer igazán és attól félek,hogy még jobban megismer.Egyáltalán nem látszik rajtam,de elég kőszívű vagyok,bár meglehet,hogy a körülmények tettek azzá.

Szóval akármennyire is szeretném gyengéden közölni úgyis nyersen fogalmaznák.

Hát az a zsákutcám,hogy ő biztos felhozná azt,hogy én még megse próbálkoztam kitárulkozni vagy csak jól érezni magamat.

Velem van gond és azt hiszem ezt jobban gyűlölik a férfiak.Vagy szerintetek?

2014. máj. 15. 07:44
 4/8 anonim ***** válasza:
De mindig ilyen vagy, vagy csak vele voltál ilyen?
2014. máj. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért kellett volna kitárulkoznod, ha különösebb vonzalmat nem éreztél iránta?

Jobb, ha még most megmondod, hogy nem ő az a személy, akit kívánnál és akivel felszabadultan tudnál együtt lenni. Később már lehet, hogy jobban megsebzed vele.

2014. máj. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Személyesen akartam volna beszélni vele,de sajnos nem érek rá,ezért írtam is neki.Majd kiderűl,hogy mi lesz ezután.Szerintem rá akar beszélni,hogy találkozgassunk még és,hogy adjak még neki esélyt.

Köszi,hogy írtatok így már azt érzem,hogy ennek a kapcsolatnak tényleg nincs értelme.Na meg azt is,hogy ez olyan kényszerített és túlerőltetett lenne,ha túl sokáig az önfeláldozó lélek lennék.Mivel én nem vagyok boldog,de ő igen.

Bár biztos,hogy érzi és látja rajtam,hogy nem vagyok boldog,de nem kérdezett rá,hogy boldog vagyok-e mellette.

Remélem megérti és békén hagy,valamint azt is,hogy nem pipúl be és nem fog bántani.

2014. máj. 15. 12:48
 7/8 A kérdező kommentje:

Most felhívott.A hangja tényleg nagyon megnyugtató és nagyon kedvesen kért,hogy adjak magunknak még egy esélyt.De ez a beszélgetés tényleg olyan volt,hogy más lány a telefonzsinórt birizgálgatná és lóbálgatná a lábait.De én csak kiegyenesedtem és nagyon lemerevedtem.Valamiért nagyon nem passzolok hozzá.Elmondtam neki azokat amiket írtam.Most kiderűlt amit sejtettem,hogy ő nem vette észre,hogy nem tudok lazítani mellette.Azt állította,hogy én ugyanúgy megöleltem és hozzá bújtam amikor filmeztünk és,hogy mindig mosolyogtam stb.Pedig nem így volt.Amikor átölelt akkor csak áltam,nem öleltem meg.Amikor filmeztünk akkor ő bújt hozzám és én pedig eltolódtam tőle és így tovább ellentétesen.Nem akarja tudomásúl venni,hogy én nem tudom szeretni.Pedig tényleg olyan személyiségű akit miden lány megálmodott és helyes is.

Személyesen kell találkoznom vele,de nem tudok úgy beszélni ahogyan írok.A beszédemmel tényleg megbántom vagy tovább erőlteti a kapcsolattartásunkat.

2014. máj. 15. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy biztos az érzéseidben, tartsatok szünetet! S ha később újra próbálkoztok, ne figyelj annyira magadra, csak mindig azt csináld, amit az érzéseid diktálnak!
2014. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!