Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a lánynak h ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a lánynak h ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy csajszi aki tök jó fej meg minden, de most küldött nekem egy ilyen blog izét vagy mi a francot h nézegessem meg kommenteljek...Ez nem az én stílusom h mondjam meg neki h hagyjon inkább az ilyen hülyeségekkel. Nem akarom megbántani, de nincs kedvem olvasgatni meg hozzászólni az izékhez. Itt a blog ha az segít megmondani a tutit. [link]
2012. dec. 29. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pedig szép igényes blog. Csak érteném, hogy miről hadovál...
2012. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 okoska31 ***** válasza:

bocs, de én is úgy vagyok vele mint te - nem olvasgatok blogot. pláne nem ilyet.


a nevéből arra gondolok, és neked is azért küldhette át, mert pont azok a dolgok érték, mint a szerzőjét - magánéleti csalódások. és ezeket akarja elkerülni.

neked pedig a miheztartás végett küldte át.

2012. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igazából azt írja a blogon, hogy "gyere, dugj meg" ... mert az ő blogja.


Szívesen.

2012. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

2. jól mondja

ez CÉLZÁS HOGY NE KELLJEN BENNED CSALÓDNIA

egyébként én se olvasnám, de csak mert lusta vagyok angolul olvasni

amúgy egy jó blog annak aki értékeli

mondj ennyit, hogy jó meg szép csak te inkább játszol a neten :D

2012. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ő maga a szerző, szeret mindent angolul írogatni, ez tök jó is meg minden, de hááát még mindig nem tudom h mondjam neki h nincs kedvem olvasgatni
2012. dec. 29. 21:45
 6/14 A kérdező kommentje:
héhéhé... azt ugye vágjátok h biztos nem én kellek neki xDDD
2012. dec. 29. 21:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Héhé,de azért egyből virul a szád sarka,hogy felvetődött a lehetősége! ;) Hátha még is.
2012. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mondd meg neki hogy gyenge az angol tudásod és nem akarsz belebonyolódni persze azért illene ha végigsasolnád a blogot nagyjából. És kitudja valószínű hogy te kellenél neki, nem tudhatod.
2012. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ááá kétlem xD csak haverok vagyunk xD de lehet h örülne ha más is hozzászólna a cuccokhoz xDD mert nekem ötletem sincs mit írjak... de vki lehetne olyan kedves h kommentelget xD
2012. dec. 29. 21:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Aha,persze.Aztán szépen magadravállalnád,ha olyan kommentek mennének,ami neked is jó,mi?Csak vigyázz az ilyen kérésekkel,nem mindenkiben van épp jó szándék.
2012. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!