Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tehetsz, ha egy gyökér...

Mit tehetsz, ha egy gyökér óvatosan fenyegetni kezd?

Figyelt kérdés
Ilyen lightosan, hogy nem szeretné, ha baj lenne, meg ilyenek. Facebookon és telefonban. Telefonos felvételkészítés kilőve, telót kéne cserélnem, hogy ne váljon használhatatlanná egy ilyesfajta apptól. Kicsit kiszámíthatatlan, ráadásul c. Mit javasoltok? Sírdogáló, ötlettelen demagógok piros kezet kapnak.
2014. máj. 14. 20:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Sok illegális dologgal foglalkozik egyszerre?Akkor ezeknek ez az alap tulajdonságuk,h hárítsanak és félelmet gerjesszenek.


Így viszont ne legyél már teljesen h.ye mi félni valód van.Dobd a kukába a leveleit és nyomd ki a telefont,ezek szerint végképp nem tehet semmit sem,azon kívül,h tisztes polgárokat félelemben tart,váljék a nyomorék egészségére.


Nem érted mivel totál gyenge lejáratott sza@r így próbál erőt meríteni,te ennyire nem látod ezt?

2014. máj. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Látom, csak eléggé rámegy a küzdősportokra, dagadt kéz meg apróbb archibák, tudod, azért volna kockázat. Nem mondom, hogy olcsón adnám, meg nem is féltem a melón edzett testemet, ütőerőm is elég kell legyen, csak mindig kétesélyes, és nem lehet tudni, mikor kezdeményez. Sose voltam balhés, sikerrel kerültem el a bunyóban gondolkodó söpredéket. Most ez becsúszott, és nem úgy fest, hogy le akarna állni. Meg időről-időre panaszkodik és sejtelmes, kétértelmű kijelentéseket tesz barátságos hangvételben, ahelyett, hogy hozná a szarát hogy meg legyen javítva. Az ösztöneim pedig azt súgják, hogy ki kéne taposnom a belét. Így nehezedik az elalvás.
2014. máj. 15. 00:05
 13/17 Fish1 ***** válasza:
Szerintem csak hangember és emellé még ostoba is. Ha fontos lenne neki, akkor visszavinné a gépét, de csak pampog. Zárd rövidre, mondd neki, hogy vagy vigye vissza, vagy keressen mást, aki megcsinálja. Ha látja rajtad, hogy zavar az, hogy beszólogat, akkor még jobban fogja csinálni szerintem.
2014. máj. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm meglátásaitokat!
2014. máj. 15. 21:30
 15/17 anonim ***** válasza:
Ne vegyél tudomást a létezéséről.
2014. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Úgy megverném, hogy az eget is nagybőgőnek nézi. Nekem ne sunnyogjon, vagy álljon elém, vagy húzzon a sunyiba. Mindig működik, mert az ilyen célozgatós kis köcsögök mindig gyávák, fülüket-farkukat behúzzák, ha valaki nem dől be a maffiavezér dumájuknak.
2018. máj. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy-két jó atyai megfektetős sallerra bármikor a vendégem így iksz év távlatából is, de ezt csak azzal érte el, hogy emberkedett, aztán kussol. Rendesen másfelé megy az utcán a semmirevalója, nyilván a kis lelkével érzi a sorsfordulat lehetőségét :D
2018. máj. 7. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!