Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg bejön a nőknek, ha...

Tényleg bejön a nőknek, ha valaki alkoholos állapotban szólítja le őket?

Figyelt kérdés
Sokszor előjött már az ismerkedésnél az önbizalom kérdése, hogy ne mernek leszólítani nőket, amire gyakran az a válasz, hogy le kell hajtani pár pohárral. Na de leszólítani nem csak kocsmában, szórakozóhelyen lehet, ott elmehet az italozás, de mi van azokkal a helyzetekkel, amikor utcán, boltban, stb. akarja megszólítani a nőt? Kérdés a nőkhöz: ti jól viselnétek, ha enyhén ittas pasik szólítgatnának le? Nem egy hülye tanács ez általános megoldásként, hogy ha valakinek nincs önbizalma, akkor igyon? Mintha a nőket soha nem zavarná az alkoholszag.

2014. máj. 15. 22:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Hogy piás pasi leszólítson a közértben? :) Hívnám a biztonsági őrt.
2014. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Hát ez az. :) Akkor miért ez a tipikus válasz a bátortalanoknak, hogy igyanak? Nem lehet mindenhol inni, ahol vonzó nők előfordulnak, és egyes vonzó nők nem is járnak italozós helyekre.


Szóval az ivás helyett ki kellene találni valami más javaslatot.

2014. máj. 15. 22:37
 3/19 anonim ***** válasza:

Engem speciel irritál ha részeg pasik szólongatnak le. Még akkor is ha adott esetben ismerem az illetőt.

Hát nem tudom ez az utcán leszólongatás alapból mennyire működik, mert én pl nem szeretem, még józan pasiknál se. Ahhoz hogy kapásból ne utasítsam el, igen jól kell kinéznie, vagy kell hogy legyen benne valami nagyon vonzó (nem jöttem még így össze senkivel, egyszer találkoztam így egy pasival, aki nagyon tetszett, csak akkor meg épp volt barátom).

Vagyis akinek nincs önbizalma az készüljön fel, hogy ezzel kaphat csúnya pofonokat. Persze lehet valakinél működik, de ha így akarsz ismerkedni, akkor készülj fel, hogy fogsz kapni visszautasításokat. Lényeg hogy ne add föl, és találj ki valami szöveget, pl keresel valamit (utcát, épületet, stb)


De szerintem legjobb ha tágabb ismeretségi körödben próbálkozol, mert ott eleve nagyobb a bizalom egymás iránt. Legalábbis szerintem :)

29n

2014. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Alaque ***** válasza:
Igazából azt szeretik a legjobban, ha bele is hánysz a ridiküljükbe.
2014. máj. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Alaque ***** válasza:
Hát én nem szeretem, ha utcán idegenek leszólítanak, és gyanítom, ezzel a nők is így vannak. Nem illik embereket megzavarni a tevékenységükben. Persze, előfordulhat, hogy az ember utcán, boltban, buszon, akárhol megismerkedik valakivel, de alapvetően megvannak a direkt erre szolgáló platformok, igyekezzünk ott csajozni, fiúzni, barátkozni.
2014. máj. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Fish1 ***** válasza:

Engem sem vonz, ha dől a cefreszag valakiből. El is hajtanám egyből. Abba is gondolj bele, hogy mondjuk egy ittas állapotban levő pasassal milyen nő állna szóba? Valószínűleg egy hasonló...

Az alkohol oldja a gátlásokat, de önbizalmat nem ad, szóval aki ilyet tanácsol, azzal nem értek egyet.

2014. máj. 16. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

" alapvetően megvannak a direkt erre szolgáló platformok, igyekezzünk ott csajozni, fiúzni, barátkozni."


Ugye itt nem a netes társkeresőkre gondolsz, mert ott éppen az élő komponens hiányzik, hogy azt szólítod meg, aki élőben bejön. Ott beszélgetsz valakivel, aki fénykép alapján tetszetős, aztán élőben általában nagy a csalódás.

2014. máj. 16. 07:47
 8/19 anonim ***** válasza:

A nőknek az jön be, ha van önbizalma valakinek.

Ha úgy van önbizalmad, hogy közben láthatóan illuminált állapotban vagy, akkor az nem.

Viszont ha annyit iszol, hogy ne látszódjon rajtad, de az önbizalmad meglegyen tőle, akkor az lehet sikeres. Nekem már volt ilyen, de ahhoz tényleg nem szabad bebaxni, mint egy ökör. Csak annyit, hogy feloldódjanak a gátlásaid. Utána bedobsz egy rágót és elveszi a piaízt a szádból.

2014. máj. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"Az alkohol oldja a gátlásokat, de önbizalmat nem ad, szóval aki ilyet tanácsol, azzal nem értek egyet."


Én sem, de számtalanszor olvasni itt, hogy kapásból ezt válaszolják, ha valaki önbizalomhiányra panaszkodik. Persze lehet, hogy ezek a tanácsolók is önbizalomhiányosak, és ital nélkül nekik sem megy a dolog, ezért mondják ezt.

2014. máj. 16. 07:49
 10/19 A kérdező kommentje:
#8: de ez valami szórakozóhelyen volt, vagy olyan helyen, ahol nem szokás inni? Mert az utóbbi helyeken kelthet visszatetszést, ha beiszol előtte, mert a piaszagot teljesen nem veszi el semmi.
2014. máj. 16. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!